Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Városi Kutyák Iskolájáról...

Városi Kutyák Iskolájáról (Budapest) vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ide szeretnék járni a keverék kistestű kölyök kutyámmal ovitól kezdve. Nagy céljaim nincsenek, csak szocializáció, engedelmesség, behívhatóság, meg problémamentes belvárosi kutya felnevelése, aki nyugodt tud maradni, szépen tud sétálni, engedelmes, akit be tudok vinni irodába is a munkahelyemre dolgozni, kényelmesen tömegközlekedni, bringázni, ilyesmi.
2020. máj. 25. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vinném oda, csak rosszakat hllottam róla eddig.
2020. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl. miket? tudnál mesélni? köszi!
2020. máj. 25. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan kutyaiskola, amelyiknek ne volnának kedvelői és nem kedvelői.

Menj el megnézni pl 1-vagy 2 képzési napot. Aztán eldöntöd, hogy tetszik, vagy sem. Ha beiratkoznál és menet közben lenne probléma, senki nem fog lánccal ott tartani.

2020. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, csak még soha nem voltam kutyaiskolában, így hiába nézek meg 1-2 napot, nem tudom, hogy mihez viszonyítsak.
2020. máj. 25. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen eldöntöd, neked tetszik-e a légkör, ahogy a kutyákkal, gazdáikkal bánnak.

De akár kinézhetsz egy másik iskolát is és ott is megnézel egy napot.

A kutyád kölyök, így nem fog veszíteni sokat, ha akár 2 héttel később kezdi valamelyik kutyaóvodát.

Van jó pár ismerősök, aki az ovit megcsinálta egyik iskolában aztán átment másikba, mert az utána következő oktatás már nem tetszett nekik.

2020. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!