Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lefoglaltam menhelyen egy 8...

Lefoglaltam menhelyen egy 8 hetes kiskutyát és jövőhéten megyek érte. Viszont 2 órára van tőlem a menhely és csak vonattal tudnék menni. Lehet egyáltalán ilyen kicsi kutyát vonaton szállítani?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 00:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy hordozó abba kutya pelus.

Reggel korán menj érte ha lehet és mond a menhelynek ne kapjon reggelit hogy ne legyen az úton hányás vagy túl sok kaksi.


Ha hazaértek ott meg majd megtudod etetni.

2020. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha csak jove heten mesz erte, akkor meg rengeteg idod van megkerni valakit, hogy legyen szives elvinni autoval. Rokonok, baratok, kollegak, szomszedok es tavolabbi ismerosok is szoba johetnek.


Pici meg a kutya ... eleve trauma lesz neki, hogy elhozod a megszokott helyerol. Gondold el hozza jonne meg 2 ora zotykolodes a vonaton? Tul sok ez egy kiskutyanak szerintem, de persze biztos kibirja.

2020. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Lehetőleg kocsival vitesd, de egy ketrecben lehet vonaton is plusz jegy fejében.
2020. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a ketrecbe valamilyen ruhát, vigyél zacskót. Egyébként büszke vagyok, hogy menhelyről viszed!
2020. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Thüringer transport
2020. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 óra nem egy hosszú út és nagyobb lesz az öröm is, ha te mész érte, plusz a menhely számára is jó benyomást kelt, ha odatolod a képedet. Egyes helyeken pl. azért kérnek személyes találkozót, mert mégiscsak szeretnék látni, hogy kihez kerül a kutya. Persze meg lehet kérdezni a fuvart, nem arról van szó, hogy bunkóság lenne, csak szerintem ez kivételesen egy olyan dolog, amit személyesen jó intézni.


Ha a hordozó okoz problémát, akkor próbálj meg kölcsönözni valakitől. Facebookon beírsz a városod kutyás csoportjába, akkor szinte biztos, hogy lesz valaki, aki kisegít. Kutyapelenka szerintem a legtöbb kutyás boltban kapható, ez elvileg nem lehet probléma.

2020. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy pár hete hoztam el a kutyusomat taxi+bkv kombival. Abszolút nem volt kisebb trauma neki az autó, mint a tömegközlekedés. Vettem neki egy boxot, abba tettem pelust. Vonat talán még jobb is, mint bármi, nem kanyarog összevissza.


Menjetek ketten, és ölbe is veheted, ha nagyon sír, és a boxot is tudja valaki cipelni.

2020. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!