Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itthon hagyhatom a kutyám ez...

Itthon hagyhatom a kutyám ez esetben?

Figyelt kérdés
Épp zajlik az ivartalanítsa, viszont vasárnap egésznap dolgozom reggel 8tól 18óraig. Egyedül hagyhatom? Előtte megetetem és este ha hazaértem de hagyjam őt boxban vagy maradhat a lakásban is olyan helyen ahol nem tud semmire felugrani? Inni fog tudni a gallértól?
2020. máj. 29. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%
A ruha nagyon jó opció.
2020. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Lehet már venni "kényelmesebb" (már amennyire kényelmes lehet) gallért kisállatos boltokban. Ha semmiképp sem tudsz otthon maradni, vagy valakit megkérni, aki vasárnap nálad héderel, akkor érdemes lenne még holnap venni egyet, a hagyományos "lámpabúrától" csak jobb.
2020. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, lehet ilyen felfújhatós kék úszógumi szerűt venni. Háát, láttam már kutyát aki azt is szétszedte magán, de érdemes megpróbálni. Nem tudom milyen a kérdező kutyája, egy nyugodtabb nem biztos hogy szétkapja.
2020. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy miért pontoztatok le, tudtok olvasni?


MOST zajlik az ivartalanítás és VASÁRNAP megy dolgozni. Itt meg arról beszéltek, hogy nem tudni hogy fog reagálni első napon. Mivan?


A műtét utáni kutyaruha a legjobb, a gallérban csak idegbeteg kutyát láttam eddig. Jó opciók vannak.Csomó klinika eleve ruhában adja ki az állatot, semmi mást nem ajánl.

2020. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha erre gondoltok, akkor ez nem jó tölcséres gallér helyett:

[link]


Ha ezt választja a kérdező, akkor is vegyen hagyományos tölcsérest mellé, mert lehet, hogy megszívja vele és akkor futhat vissza az orvoshoz, hogy adjon tölcsért. Ezen felül ami még probléma vele, hogy tölcsérben simán tud feküdni, ez a gallér meg konkrétan körbefogja a nyakát és eltartja a földtől, ami miatt alkalmatlan hosszú távú viselésre.

2020. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!