Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a 9 hetes...

Milyen tápot adjak a 9 hetes francia bulldogomnak?

Figyelt kérdés
Eddig Royal Canin Mini Starter tápot adtam neki, de szeretnénk váltani. Milyet ajánlanátok?

2020. máj. 30. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért váltanál?


Hogyha valamiért nem jó neki; keveset eszik, fáj a gyomra vagy hasonlók, akkor érdemesebb a tenyésztőt megkérdezni / az állatorvost.


Hogyha viszont csak attól tartasz, hogy unalmas neki ugyanazt ennie, akkor nem kell aggódnod, mert a kutyáknál ez nem úgy működik, mint az embereknél. Nekik az egyforma étel állandóságot, biztonságot, komfortérzetet ad.


Hogyha csak már túl van azon a koron, ameddig a baby tápot lehet adni neki, akkor érdemes ugyanannak a márkának a következő korfokozattal ellátott francia buldog tápját adni.

2020. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

gondolom azért váltana, mert itt a gyakorin bárki bármivel etet az nem jó, és mindig tudnak adni valami sokkal jobb ötletet. :D


A royal canint pedig sokszor lehúzzák.

2020. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván le van húzva ha egy zsák túlárazott gabona.


Kérdező, én a Naturaveltal vagy a Platinum tápját ajánlom.

2020. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

mert a royal canin az egyik legjobban túlértékelt tápok egyike. az összetétele az árához képest gyenge, tartósitószert és izfokozót tartalmaz.


ha már mainstream tápok akkor ideálisabb a Simpsons lazacos tápja esetleg a wild of the taste vagy acana. Persze ezekközül se mindegy hogy melyik. Mert pl az acana vörös húsos tápja kifejezetten nem ajánlott hiszen ahogy az emberek, úgy az állatok is nehezen emésztik.


Szimplán tisztában kell lenni alapvető biológiai dolgokkal és akkor könnyű a tápválasztás is.

2020. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék váltani, mivel ezt a tápot 8 hetes korig ajánlják.
2020. máj. 30. 22:22
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
De csak most hoztad el a tenyesztőtől 8 hetesen nem? Hívd fel hogy mit ajánl, O jobban ismeri a fajta igényeit.
2020. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az egyes vagyok;

Szerintem is a tenyésztőt kérdezd meg. Következetesen annak lenne értelme, ha a következő korfokozat jönne ugyanebből a márkából, ha a kiskutya változat megfelelt, de lehet, hogy vannak plusz szempontok, amiket ő ismer, és amikről már tudja, hogy beváltak, ezért jobban ajánlana mást.

2020. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudjátok, hogy nem tenyésztőtől hozta, hanem szapitól. És nem 8 hetesen, hanem 10 hetesen...
2020. máj. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó miért vagy ebben olyan biztos?
2020. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves 8as,először is köszönöm a segítő válaszod!! :) Törzskönyves kutyám van, tenyésztőtől, 8 hetesen hoztam el. És mint írtam a kérdésben 9 hetes a kutya, tehát nem tudtam elhozni 10 hetesen. Ha ennyire okos vagy legalább ennyire figyelj oda. Alapból sen
2020. máj. 31. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!