Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez miert van? Eddig sose...

Ez miert van? Eddig sose gondoltam volna azt hogy én fizetni fogok egy kennelnek kiskutyáért, mert mindig is az örökbefogadást preferáltam...de most mégis valoszinu hogy venni fogok egy kiskutyát, mert eddig mindegyik menhelyen visszautasítottak ha

Figyelt kérdés
Örökbe akartam Fogadni egy kutyát mert hogy nem kertes a ház...valaki járt már így? Kb már 2 honapja probalkozok
2020. máj. 31. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Eszkuláp Egyesületnél nézz körbe. Nagyon jófejek, sok kutyájuk van.
2020. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Esztergomi Bogáncsot jó szívvel ajánlom. Pár hete fogadtunk örökbe egy 6 hónapos kutyust tőlük, két 5 év alatti gyerek és egy cica mellé. Egy percig nem akadékoskodtak a gyerekek miatt, kb az érdekelte őket, hogy tervezzük tartani a kutyust (kinti-benti), volt-e már kutyánk. Azt kérték, hogy 2 alkalommal látogassuk meg a kutyát, ismerkedjünk vele, a végén pedig ők hozták ide, hogy lássák, hova kerül. De nem házkutatást végeznek meg ilyesmi, azt nézik, hogy van-e normális kerítés (nálunk kertes a ház), van-e a kutyának helye, tál stb. Ismerősnek 3 gyerek mellé is onnan van kutyája. A kert hiánya náluk úgy tudom, nem akadály, albérletbe viszont nem adnak kutyát, túl sok került vissza hozzájuk korabban azért, mert költözni kellett, és az új helyre nem mehetett a kutyus.
2020. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Aki tényleg őszintén szereti a kutyáját, az nem fogja visszaadni a menhelyre csak azért mert új helyre költözik. Én inkább megyek a híd alá mint hogy hagyjam a kutyámat.
2020. máj. 31. 19:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem kérdező, sokan vannak szerencsére így, de sajnos nem mindenki, és a sok negatív tapasztalat után valahol érthető, ha hoznak egy ilyen szabályt.
2020. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, én sem értettem sosem az olyan hirdetéseket, hogy "költözés miatt", még az óceánon túlra is el lehet menni kutyával lakni. Szomorú.Aki meg albérletbe fogad kutyát, az pontosan tudja, hogy ez mivel jár, leszűkíti a kiadott lakások kínálatát, de azért nem lehetetlen dolog, van így is kínálat. Max nem frissen felújított lakás, hanem közepes állapotú. De kit érdekel, ha a kutya a gazdinál marad.
2020. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!