Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám cukin néz rám,...

A kutyám cukin néz rám, viszont jobban szereti a kutyaszalámit. Szerintetek elhagyna engem?

Figyelt kérdés
A baromfi húsos a kedvence

2020. máj. 31. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha macska lenne, azt mondanám, hogy ne adj enni, hagyjad vadászni. Milyen fajta? Lehet tudom a választ ;) Egyelőre úgy gondolom nem, de az az eltartásától is függ. Mennyire látod boldognak egy tízes skálán? Van sétáltatva eleget? Mekkora mozgástere van a háztartásban? Van kennel? Udvar? Stb...
2020. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keverék kutyus, nyáron fogadtuk örökbe kölyökkutyaként menhelyről. Nagyon nagy a kert és gyakran játszok vele. 10/9es kábé :)
2020. máj. 31. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Akkor nincs probléma. Nekem is volt kutyám, kettő, az egyik nehéz helyzet volt. Sokáig hittem, hogy nem szeret, de a végén kiderült, hogy nagyon nagyon imádott.
2020. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm szépen, ment a zöld :)
2020. máj. 31. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Nincs mit :)
2020. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
63%
Ha nagyon szereti a szalámit akkor úgysem hagy el téged amíg adsz neki :D .Viccen kívül amúgy sem hagyna el a kutyák hűségesek és kitartanak a gazdájuk mellett. Mint előttem is mondták ha foglalkozol vele akkor veled marad. Szeret téged
2020. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Majd ha ivaros lesz es hajtja a vere, akkor majd kiderul mennyire huseges.
2020. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!