Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapott már el/riasztott már...

Kapott már el/riasztott már el betörőt a kutyád?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy történt, milyen kutya volt?
2010. júl. 30. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
15 kg-os keverék, bazi nagy fogakkal, jó pár éve, a fickó csak egy darab nadrágot, egy lábnyomot a hűtőn (a spájzablakon mászott be) és egy kivésett rácsdarabot hagyott maga után, nem is láttuk, csak a kutya :D XD
2010. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Allison ***** válasza:
Nem, csak utcán elijesztett néhányszor veszélyes embereket. De a betörőt is elkapta volna (kétszer törtek be), de én ugyan nem hagyom szabadon ha nem vagyok itthon mert féltem hogy valami baja lesz.
2010. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szeretett volna.

Egyszer beakartak jönni hozzánk,de egy 5-10 kg-os kutyusnak nemnagyon sikerült :( Szegénykébe belerúgtak,de szerencsére nem lett semmi baja :)

2010. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyik hanalban arra ébredtem, hogy borzasztóan ugat, pedig sosem szokott még vakkantani se nagyon. Lemerészkedtem, kinéztem, és egy pasi a belső udvaron épp akkor ült le egy lépcsőre, és gyújtott rá. Nyilvánvaló volt, hogy semmi keresni valója ott, de nem mertem kimenni megkérdezni, hogy mégis mit csinál, remélem nem tört be végül máshova.


Azért vagyok benne biztos, hogy betörni akart, mert a kutyám amúgy még a postást se ugatja, meg senkit, tehát biztosan valami rosszban sántikált az ember.

2010. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mernek bejönni azért egy 45kg roti elég ijesztő. Bár senki sem tudja, de amúgy mindenki nyugodtam bejöhet tőle mert senkit nem bánt, még a vadidegent sem. De a méret a lényeg :D
2010. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer be akartak törni hozzánk, a pasi elkezdett átmászni a kerítésen erre Mazsi (az 55kg-os, Dogo canario) elkezdett ugatni. A pasas alig ért át a kerítés túlsó felére, Mazsi elkapta a pulóverét és össze-vissza rángatta, meg morgott. Ekkor arra jövünk ki (éjjel 2-kor), hogy két valami birkózik a földön, az egyik jajveszékel, a másik pedig morog. xD Végül is kihívtuk a rendőrséget magánlaksértésért és elvitték. Mazsi másnap reggel már úgy ébredt mint egy kisangyal, de megjutalmaztuk őt, egy egész rúd szalámival :D
2010. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Nálunk nem jut el odáig, hogy bemásszon, mert ha csak közelít valaki a kerítéshez, ott van a kutyám.

De az alomtestvére kapott már el betörőt. A kutya benn volt a házban és ugatott. A gazdája kiengedte és látta, hogy nyitva a kapu. A betörő kiszaladt, a kutya meg utána. Az utcán ráugrott, lenyomta a földre és állt rajta. A gazdája szólt neki, erre visszaszaladt és otthagyta a betörőt.

3 éves magyar agár.

2010. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!