Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogott már meg/riasztott már...

Fogott már meg/riasztott már el betörőt a kutyád?

Figyelt kérdés
Hogy történt, milyen fajta a kutya?
2011. aug. 12. 21:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a szomszéd néni igen.
2011. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Keverék korcs, tacskó méretű kutya. A szomszéd néni udvarán osontak a betörők, és úgy ordított, hogy időben felkelt. Tudott telefonálni rokonoknak, és elriasztották őket, mikor odaértek.

Hozzánk szerencsére nem akartak emberek betörni, de a kutya KELL: nem jár be az udvarba a róka, a nyest, stb, elkapja a patkányokat, így sok kártól és kellemetlenségtől megkímél.

Ezt mindig igyekszem fejben tartani, mikor randalírozik a virágos kertben. :)

2011. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Viccesen hangzik, de a betörők elijesztésére a kis termetű kutyák jobbak, mivel jobban tartanak az "ellenféltől" így hangosabbak. Nekem egy német juhászkutyám van és ha sötétben hazajövök és nem ismer fel, hátrarohan és csak akkor jön elő, ha szólok neki, hogy: "-Te szerencsétlen, csak Én vagyok az" :D
2011. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
hát igen. nekünk berni pásztor kutyánk van, nagy, és közöttünk nagyon bátor, de egyszer apám(szüleim már 10éve elváltak) berontott hozzánk nappal részegen, a kutya sehol nem volt!! meg ha férfi jön hozzánk, mivel itt csak nők vagyunk, egyből elfut...röhejes..:)
2011. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de séta közben rosszakaró embereket már igen. Odajöttek kötözködni (sok fiú, én fiatal lány voltam akkor), erre az addig nyugodt kutya megugatta őket és kitámadt. Mudi fajtájú az illető kutya. Annyira megijedtek, hogy utatengedtek illetve elrohantak, az én kutyám meg szépen szót fogadott és mentünk tovább.
2011. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy malinoisom van, de emlékszem , hogy egyszer nyitva maradt egy ablak és úgy riasztottunk be, az LHB- sek nem mertek bejönni: )
2011. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy kan Bordeaux-i dog-om és amikor úgy éjfél körül jöttünk haza a családdal (4en) és beléptünk a kertbe egyből ugatva előrontott és majdnem megtámadott minket. Végül is nem lett baj mert időben észrevette hogy mi vagyunk azok de azért vicces volt :D
2011. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Vizipityputy ***** válasza:
100%
a tacskónk elriasztott egy tehenet,iszonyatos látvány volt
2011. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Még nem de nem is szeretném hogy fogjon.
2011. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

2 közép-ázsiaim van és egy tigriscsíkos farkaskutya szerű keverékem.

aki ide be akar jönni, az nem betörő, hanem öngyilkosjelölt.:D


a tigriscsíkossal volt, hogy sétáltam és pár részeg pasi belém kötött.

a kutya habzó szájjal ágaskodott és ugatott, majd' megőrült, hogy megharapj őket alig tudtam visszafogni - addig sokkot kapott az ember látványától is.



a kájokkal meg ha sétálok, hát nagyon hülyének kell lenni, hogy valaki a közelembe jöjjön.

2011. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!