Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Az van hogy a kutyám nagyon szeret meg örül nekem mindig, de van amikor simogatom és elkezd olyan támadósan játszani fetreng, ugrál, rám ugrik és harapdálja a kezem de csak úgy gyengén, egyáltalán nem fáj, csak nem tudom mit akar ezzel. Lehet hogy a falkavezérségért csinálja...? Kutyások segítsetek!
2010. júl. 30. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyád?

Ha még kölyök, teljesen rendben van, csak játszik veled, illetve szeretné ha játszanál vele.

viszont már a kezdetektől sem engedd meg neki, hogy harapdáljon, akkor mondd hangosan, hogy nem!, vagy morogj egyet. Légy következetes, amit kezdetben nem engedsz meg neki, azt többet sosem szabad. Egy idő után megtanulja mit lehet-mit nem.

2010. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálja és már nem kölyök :D szerintem a természetétől függ, mert ismerek olyan kutyát aki 10 évesen is úgy ungrándozik mintha 1 lenne. de amúgy szerintem ezzel nincs semmi baj. azért csinálja ezt mert örül és játszani szeretne.
2010. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

amúgy még csak 2 éves

2010. júl. 30. 19:16
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Játszani akar. Keress neki valami játékot és foglalkozz vele. A kezedet meg ne harapdálja még játékból sem.
2010. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlacktigerXXX ***** válasza:
Nem mindegy hogy harapja, vagy fogja. :) Pl nekem 4 hónapos lesz a blökim. Ha idegennel, vagy ismerőssel áll le játszani, elég erősen harapdál. Nekem csak "megfogja" a kezem.
2010. júl. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!