Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El szabad e választani 5...

El szabad e választani 5 hetesen egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy lehet e valami baja? Vagy bármi "mellékhatása" annak hogy 5 hetesen el hoznám a kiskutyát? Igazából nekem már volt olyan esetem hogy rám maradt 6 kiskutya és szüleimmel cumisüvegből etettük őket.De most kapok egy bichon maltez kiskutyát és messze van a hely ahonnan hozzuk, de szombaton érte tudnánk menni akkor lesz pontosan 5 hetes és 2 napos.

2020. jún. 3. 11:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Attól még szapi, de mindegy.
2020. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
90%

Hozzám 4 hetesen került az útszéli kiskutya, és azt kell mondanom, hogy megvan az eredménye..


Azóta 13 éves, de ez nagyon hosszú idő volt.


Nagyon félt mindentől, 4 hetesen még annyira aprócska.. Így nagyon nehezen lehetett szocializálni, sőt mai napig vannak vele gondok. hetekig reszketett, mint a nyárfa. Minden kutyát utált..


Légcsőszűkülete is lett neki, bár ez nem tudom minek köszönhető, asztmás, így a séta nagyon körülményes vele, sokszor ki se lehet vinni mert fullad-berreg, minden amit el tudsz képzelni, éppen ezért már 3-4 éves kora óta van benti wc is neki..


Tudom, gáz, de volt hogy kinyitottam az ajtót télen és a kutya elkezdett fulladni, még el sem indultunk.


Úgyhogy elég rendhagyó kutya lett belőle sajnos. Összességében jól van, de nem olyan igazi kutya.

2020. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért akarja 5 hetesen rádsózni, hogy minél kevesebb költsége legyen. Ne kelljen tápra, oltásra, fwreghajtóra költeni.
2020. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Borzalom mik vannak még mindig..

Remélem legalabb nem kér pénzt a kutyakert a semmire.

2020. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
3-mat megtart, de nincs orvos a faluba', úgyhogy oltva nem lesznek... a legalja mocsadék senkiházi szaporító a rohadékja...
2020. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Kedves 25 én le írtam szépen hogy oltva lesznek! Mielőtt nem olvasod el a dolgokat azért nem kéne ilyet írni egy olyan emberre akit nem is ismersz!
2020. jún. 3. 16:30
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Nos:

"De de ott ahol ő lakik nincs állatorvos és hogy 6 hetesen kell oltani a kis kutyákat csak úgy tudta meg oldani hogy ide adta volna hamarabb de akkor valahogy meg oldom ezt a helyzetet."


Akkor ezt nem te írtad?!

2020. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy meg, ha szépen írtad volna le, akkor az igekötős szerkezetet nem úgy írod, mint egy első osztályos. Nem el mondtam szépen, hanem elmondtam szépen. Na, így szép lett volna...
2020. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Én nem értem miért a helyesírásba kell bele kötni.. Nem a helyesírásomra kértem tanácsot! Úgy írok ahogy szeretnék én azt kérdeztem amire normális,tapasztalt emberek már válaszoltak és nagyon szépen köszönöm is nekik. Itt "interneten" nem fogok azzal törődni, hogy hogy írok, mert egyáltalán nem érdekel, hogy mit gondolnak idegenek a helyesírásommal kapcsolatosan! A kiskutyát 8 hetesen vagy 9 hetesen el hozom BE LESZ OLTVA mindegyik ezen nem kell aggódni!
2020. jún. 3. 16:51
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Ennél az is jobb, ha 8 hetesen kapja a legelső oltását. Nincs abból sem gond. Anyai leválasztástól számítva pár napon belül el kell indítani az oltási sort.


Elválasztani 8 hét előtt viszont határozottan gond.

2020. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!