Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez a kutyakaki?

Normális ez a kutyakaki?

Figyelt kérdés

A kutyám kakija néha nagyobb kicsit nyálkás 'bogyókból' áll.

6 hónapos lesz a hétvégén, multheten lett ivartalanítva, és előtte vérvétel is volt, ott minden rendben volt. Mindig ugyanazt a tápot eszi, és napi egyszer kap mellé lazacolajat (kb. 1 hónapja, ugy tudom azt 2 hónapig kaphatja egyszerre).

Haromszor kap enni, és háromszor kakil egy nap, de nem minden kaki ilyen.

Ezenkívül semmi baja, egészséges, játékos.

Utalhat valami betegségre? Volt esetleg másnak is ilyen?



2020. jún. 3. 23:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy majdnem mindennap eszik mellé répát, vagy almát, esetleg epret, vagy amilyen gyümölcsöt mi eszünk (természetesen bármit adok neki előtte utanaolvasok, hogy szabad-e). Jutalomfalatként néha szokott sajtdarabkákat kapni. Sok vizet iszik.
2020. jún. 4. 00:15
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyálkás kaki utalhat férgességre. Mikor volt féreghajtva utoljára?
2020. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt hiszem május 13-án volt utoljára, még ebben a hónapban terveztük újra féreghajtózni, aztán úgy tudom 6 hónapos kor után már ráér 3 havonta.

Egyébként egyszer sem volt eddig férges, 8 hetesen találták őket kidobva a testvéreivel, es az alapitvany aki ideiglenesen magához vette folyamatosan féreghajtózta őket, de szerencsére 'eredménytelenül', mi 12 hetesen fogadtuk be, akkor úgy emlékszem, hogy az egyik kombinált oltasnal, és a veszettség elleni oltásnál is kapott fereghajtót, majd utána havonta.

2020. jún. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!