Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szedik össze az...

Miért nem szedik össze az emberek a kutyakakit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el, hogy 2020ban Budapesten (vagy bárhol máshol), még mindig vannak emberek akik nem képesek rá. Mit nem lehet azon érteni, hogy a te kutyád, szóval a te felelősséged minden szempontból?

Ezek miatt az emberek miatt kell aggódni, hogy vajon mikor raknak ki mérget a parkokba. Sokszor már nem is csodálkozom, hogy az emberek gyűlölik a kutyásokat.

Annyira felháborító komolyan.

Ráadásul az egy dolog, hogy gusztustalan alja embernek kell lenni ahhoz, hogy ott hagyd, de én pl mindig rá is nézek a kutya kakijára mikor szedem fel, hiszen az állagából, vagy a színéből rengeteg 'információhoz' juthatunk a kutya egészségével kapcsolatban. Imádom a kutyámat, és semmiből nem tart az a 10 másodperc amíg lehajolok érte.


Teljesen mindegy hol vagy, mikor, és mekkora a kutyád, kérlek szépen szedd fel a kakiját!!



2020. jún. 4. 18:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%

Lustaság, "úgyse látja senki" , nemtörődömség


de ilyenkor arra nem gondolnak hogy saját maguk is beleléphetnek később ha arra járnak


ezzel tönkreteszik a füves területeket, nem lehet sehol játszani, vagy leülni egy takaróra olvasni mert fix hogy nyakig sz@ros lesz az ember.

2020. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
2020. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
68%

"a kaki másnapra elpirlad"


Feltételezem a hölgy a szaharában él, egyébként még akár hetekig undorító aknamezőként sszolgál

2020. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
2-es válaszoló, nem tudom miért linkelted ezt a képet, illetve, hogy kivel értesz egyet, de lássuk be, nem csak tróger gazdik vannak, hanem tényleg a gazdátlan kutyát is az utcán végzik a dolgukat, és utánuk sincs, aki felszedje. Na persze kutyásként is azt mondom, hogy természetesen fel kell a sajátunk után szedni mindenhol, elvégre a saját udvarunkon sem nézegetjük a több heti adagot.
2020. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Én azon szoktam kiakadni, mikor a járdán van. Sajnos nem egyszer fordult már elő. Értem én, hogy neki nincs hozzá kedve, de akkor ne legyen kutyája, mert azzal azt is vállalja, hogy feltakarít utána.
2020. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
21%

:) en vagyok a kozellenseg :)


Ez csak valami civilizacios baromsag, kozben az ember is szemetel, odaokadik es oda is sz@rik.

Szedje ossze az utcasepro bacsi, vagy majd szetnyomjak az autok. :)


Apam arra tanitott: nezz a labad ele kisfiam es ne szedjel fel minden kutyaszart a foldrol :D

2020. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%
Kutyagumiba lepni szerencset hoz! (varosi mondas)
2020. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
19%
6. en legalabb bevallottam :) Rohogok is mindig, mert akkorat kakal mint egy vakondturas :D Aki abba belelep az vak (vagy bator) :D
2020. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
11%

#7!

Hát akkor csak "Step by step"!

2020. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

Kutyásként engem is zavar, főleg télen amikor a zöld placcon sétálva nyilván sötétben nem látom és van mikor futás közben a kutyák is bele lépnek. Szóval nem csak a cipőm de a kutyák mancsát is moshatom. Arról nem beszélve,hogy férgességet is így szedhetik össze. Nem tudom meddig tart lehajolni össze szedni. Én van hogy két kutyával és két zacskó szarral sétálok 200-300 métert mire kukát találok.

Sajnos sok a nem törődöm gazda,de inkább ez lustaság,meg a tipikus nem látja senki című.

2020. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!