Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így normális?

Ez így normális?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos befogadott kiskutyám, aki nagyon ügyesen kb. 5 hónapos korára szobatiszta lett. Az utolsó sétánk este 9-10 körül van, majd ezután még általában kicsit tanitgajuk otthon, és vacsorazik, majd lefekszunk aludni. Általában éjfél-1 között alszik el, és éjszaka csak inni szokott felkelni, viszont reggel egyáltalán nem ébreszt, hogy pisilne kell. Ha én elalszom, és véletlen mondjuk csak 11kor kelek fel, akkor ő 11-ig ott alszik mellettem, és mikor felkelek még akkor sem látom rajta, hogy neki hú de kéne pisilni, inkább csak olyan 'fáradt vagyok, most keltem fel' fejet vág. Ezután persze én rohanok fogat mosni, öltözöm és megyünk is le, de ő akkor sem tolong az ajtóban, hogy rohanjunk, akkor szokott odajönni mikor már a cipőmet veszem fel. Lent persze pisil, kakil és minden rendben van.

Nem kell neki pisilni éjszaka? Nem lesz ebből baja? Pedig sok vizet iszik még éjszaka is. Persze örülök neki, hogy ilyen jól bírja és ügyes, csak nem szeretném ha ebből bármi probléma lenne.



2020. jún. 5. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz baj.
2020. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz belole problema, ne aggodj. Ha szobatiszta es nagyon vizelnie kellene, akkor elvegezne bent. A mi kutyink pl.rongyra pisil bent, ezert ha sokaig alszunk, vagy koran kelunk melo miatt, elvegzi bent
2020. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém is ilyen, szintén 6 hónapos. Este 6-7 után ő reggel 7-8-ig simán bírja, csodálkoztam is rajta. Akkor kel fel, amikor mi, és egyáltalán nem úgy tűnik, hogy nagyon sietne kifele.
2020. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!