Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szereted az Angol...

Doggy11 kérdése:

Miért szereted az Angol Cocker Spánielt?

Figyelt kérdés

Nekm van egy 4 éves Angol Cocker spánielem.Nagyon megszerettem a fajtát,a jövőben tenyészteni is szeretném.

Elkápráztat az inteligenciája,az hogy olyan emberiesen viselkedik.És az a sok színváltozat!Neked mi tetszik benne?


2010. júl. 31. 14:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

mind a kettő felnőtt és az egyik arany fehér másik fekete

hát azt mondták mert csak ez volt a válasz még ők sem tudják h miért nem....:/ de addig könyörgök míg nem engedik meg!!!!:D ismerem őket úgy hogy ha sokszor elmondom megengedik. még lehet nem eléggé mondtam nekik majd hamarosan megint mesélek erről a témáról!:D

2010. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

:)értem:D

Lehetséges (mivel nem szobakutyák) nehezebb lesz a szobatisztaságra szoktatás.

2010. nov. 8. 11:33
 23/23 anonim válasza:
szia nekem is most lesz egy 5 hetes fekete cockerem en azert szeretem mert ojan tunderi a lelogo fuleivel a szemei csodalatosak es okosak is remelem jo gazdija leszek a kutyusomnak:)
2011. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!