Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Belefáradtam.

Mit tegyek? Belefáradtam.

Figyelt kérdés

Egy hete van nálunk egy törpe tacskó kislány.(8 hetes)

En 16 vagyok , a szüleimmel elek családi házban.

Kb 1 hónapig könyörögtem a kutyáért mire megengedték.

Megmondtam nekik hogy en majd mindig ki viszem pisilni,kakilni(amit csinálok is)

De már kezdtek belefáradni abba hogy nem mehetek sehova a szüleimmel ami nagyon hiányzik.

Mindent meg ígértem pl:hogy nem fogom bánni ha nem mehetek velük sehova stb.

De egyszerűen már nem bírom.

Egy hete minden nap 4:30 kor ébreszt hiába viszem ki még este 11 kor is pisilni kakilni.

Anya sógornője pont kutyát akar venni,és a tacskó tetszik neki,viszont nem lenne szívem odaadni neki,sem senkinek.

Viszont úgy érzem bele fogok betegedni ebbe az állapotba hogy:

Kb 4 órát alszom minden este

Ha szakad az eső,ha 33 fok van,kint kell vele ulnöm min 30 percet

De nagyon szeretem.

Tanácstalan vagyok,mit csináljak?



2020. jún. 13. 17:06
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Nem értem a problémádat. Ha tudtad azt, hogy le kell vinni, és hogy kevesebbek lesznek a családi programok akkor azzal miért nem számoltál, hogy korán kelnek.

Kereken két hete kaptam a most 10 hetes spániel kutyusomat.

Rág/harap mindent. Ide oda kakil/pisil. Első nap azt hiszem harmincszor töröltük fel a padlót mert éppen oda csurrantott. Rosszaság az biztos. De nekem egyszer nem fordult meg ilyen a fejemben, hogy de megbántam. Mert tisztában vagyok azzal, hogy ő egy kölyökkutya. Akkor tegyük fel, te hány évig nem voltál szobatiszta? Anyukád gondolom nem bánt meg emiatt. Mert ez teljesen természetes dolog.

Nos, első nap semmit sem aludtam. Fogtam a kis testét, és simogattam. Most sem alszom többet. Tízkor elaltatom. Pontosabban előtte futkározok vele, utána úgy elfárad hogy már alszik. Reggel fél ötkor kel fel. Naprakészen pattanok ki az ágyból, mert tudom azt, hogy megint új élményekkel gazdagodom vele kapcsolatban.

Egyáltalán, hova is szeretnél menni a családoddal? Most kaptad, evidens hogy nem szaladtok egyből el mellőle a kanári szigetekre.

Én több mint kilenc évet könyörögtem egy kutyáért, és panelban lakunk. A szüleid helyében nem mentem volna bele egy hónap után. És ennek itt az eredménye.

Hozzáteszem, vannak kutyabarát helyek ahova elvihetitek őt is majd ha nagyobb lesz. És nem csak ilyen van, hanem kutyapanziók ahol vigyáznak rá míg a család éppen távol van.

A helyedben találnék neki egy másik otthont. A két mondatod ütközik egymással. Szereted és nem akarod elengedni, de amikor korán reggel ébreszt akkor a szereteted iránta hova tűnik? Mint említetted bele betegszel, akkor miért láncolnád le magad mellé? Ha másik családtaghoz kerül, úgyis megfogod tudni látogatni ez fix.

Mondjuk azt sem értem ha ti ilyen utazós család vagytok, akkor hogy jutott az eszedbe hogy kutya?!

Üdv 14/l

2020. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

16 éves vagy

Gyerek

Nem váló neked se kutya se gyerek

A kutya nem arról szól hogy etetem itatom sétálok vele aztán jónapot kívánók..


Megsúgom neked hogy a szüleid se aludtak többet mikor te voltál csecsemő vagy kisgyermek .


A kutya felelősség nem néhány hétre hónapra szól... Hanem egy Életre .. Tacskó esetében akár 9-16 évet is jelent

2023. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!