Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya húzza a hátsóját...

Ha a kutya húzza a hátsóját az tényleg jelenthet férgességet?

Figyelt kérdés
Azt hittem csak azért húzza mert viszket neki, vagy valami, de most nemrég olvastam, hogy lehet hogy férgei vannak. Volt már férges, kapott rá azt hiszem tablettát. Ha megtaláljuk ezt a tablettát, akkor érdemes adni neki? Attól nem lesz baja ha esetleg mégse férges de mégis beveszi a gyógyszert?

2020. jún. 14. 23:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok. Ha az én válaszomra reagáltál, utolsó, akkor olvasd el még egyszer és értelmezd is.


Persze, hogy más a szívférgesség, mint pl a galandférgesség vagy fonalférgesség! De a szívférgességre használt (Milbemax, Milprazon, stb.) gyógyszerek a bélférgekre is jók! Viszont míg a szimpla bélférgekre 3 havonta kell adni a féreghajtást (persze a kérdező még ezt sem volt hajlandó megtenni), addig a szívférgességre havonta kell adni a gyógyszert!

2020. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

"( pl. Next guard Spektra)"

Ilyen tabletta nincs. NexGard Spectra van. :-)

2020. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!