Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a helyes döntés, vigyem...

Mi a helyes döntés, vigyem magammal?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet. Válunk a férjemmel valószínűleg. Van egy kutyám és imádom. Szeretném magammal vinni, de 2 kutyánk van és együtt nőttek fel. A másikat nem vihetem, nem az én kutyám és nem az én nevemen van. Viszont ő igen. Mi a helyes döntés? Az, hogy hagyom azzal, akivel felnőtt, vagy viszem magammal? Megszakadna a szívem, ha itt kellene hagynom, csak nem tudom, nem lenne-e jobb neki, ha maradna.

2020. jún. 15. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem, ha ő a te kutyád, és tényleg hozzád ragaszkodik, akkor vidd magaddal. Sokkal nagyobb veszteség neki a gazdáját, a falkavezérét, a családját elveszítenie, mint a kutyabarátját.

Ha lehetséges próbáljátok meg úgy összehozni, hogy 1-2 hetente azért legalább találkozzanak, és tudjanak játszani.

Sajnos ez mindenkinek egy rossz szituáció, neked kell eldöntened, te látod a saját kutyádon, hogy neki melyik a 'kisebbik rossz'.

2020. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
És ha viszed, időnként pedig találkoztok? Vagy az nem okés a volt férjed miatt, igaz? :/
2020. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

A kutyadnak melletted a helye! A gazdi az o szerelme,elete ertelme. Belebetegedne,ha nem vinned el magaddal.


Talalkozzatok a kutyak miatt.


Nem lehetne,h tobbet vagytok kulon progikon ,baratokmal a ferjeddel es egyuttmaradtok? A kutyakat annyira sajnalom,h szet kell valniuk. :( :(

2020. jún. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom még, hogyan lesz ez az egész.

A bökkenő csak az ebben sz egészben, hogy a férjem is a gazdája...

2020. jún. 16. 05:48
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kénytelenek lesztek kibékülni. Ne sérüljön a kutyák lelke. Nézd el a férjednek hogy megcsalt.
2020. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Nem tudom ezt honnan szedted.

2020. jún. 20. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!