Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor válthatok felnőtt...

Mikor válthatok felnőtt tápra? 10 hónapos a kölyök

Figyelt kérdés

Nem igazán találok jó minőségű, normál árú kölyöktápot neki...


A taste of wild-ot találtam, de megszagolja és elfut :D mert halas


2020. jún. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet tévedek de tudtommal 12 hónapos kortól ehetnek felnőtt tápot
2020. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minimum egy éves koráig növekedésben, fejlődésben van a kutyus (bizonyos fajták akár 1.5 éves korukig is nőnek), addig kölyök/junior tápot kell adni neki mert ebben a szakaszban más tápanyagokra, más összetételben van szüksége az egészséges fejlődéshez.


Én a sajátomat Hill's táppal etettem, a Zooplus-ról meg tudod rendelni, 2 nap alatt megjön.

2020. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első összetevője ennek a Hills tápnap a kukorica...


Nekem kutyám van, nem disznóm, szóval nem adnám neki :) de azért köszi, akkor még várat magára a felnőtt táp

2020. jún. 16. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos, és kb 1-1,5 hónapja kezdtem el adni neki a felnőtt tápot, egyik kölyök táp sem vált be annyira, mint a mostani felnőtt táp, több szempontból. Viszont az enyém még mindig nő, igaz én nem veszem észre, de mások mindig mondják. Megkérdeztem az állatorvosunkat és azt mondta, hogy 1 éves kor felé rálehet lassan szoktatni.
2020. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!