Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolát szeretnék nyitni...

Kutyaiskolát szeretnék nyitni milyen engedélyek kellenek hozzá? Ha van szomszéd, kell tőle beleegyezés?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Amúgy minek? Van egy csomó, meg ki fogja odavinni az ebet, pont hozzád?

2020. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

"Amúgy minek? Van egy csomó, meg ki fogja odavinni az ebet, pont hozzád?"


Fogalmam sincs, hogy a kérdező hova, milyen feltételekkel, milyen üzleti érzékkel, szaktudással és marketinggel akar nekiállni a dolognak, illetve mennyire vizsgálódott kereslet/kínálat viszonylatában.


Mindenesetre az 1-es hozzászólás nagyszerűen mutatja, hogy az alkalmazottak miért maradnak alkalmazottak.


(Amikor az 1. éttermem nyitottam Sárváron, jöttek az "érvek": "hogyha jól menne, csinálnák maguk, nem adnák ki", "minek még egy étterem, van 1000", "minden hotel all inclusive lesz lassan, egy vendég sem megy majd külső étterembe", "aki eszik, az a fürdő területén eszik", stb.

Azóta az enyém az ingatlan, valamint üzemeltetek még 2 fix és 1 szezonális helyet.

Aki sárvári és vendéglátós berkekben otthonosan mozog, annak el is árultam magam.)

2020. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Legelőször is megfelelő képzettség és tudás kell (sportkutyás múlt, valamint kellő tapasztalat nevelésben, csoportok vezetésében, problémás kutyák rehabilitációjában, a gazdákkal való kommunikációban). Majd kell egy jó csapat, tapasztalt oktatók, akik segítik és viszik a képzéseket. Kell még egy marketinges, egy könyvelő és egy informatikus. Végül egy megfelelő terület, normális pályákkal, felszerelésekkel, olyan helyen, ahol nem zavar senkit a kutyaugatás. Ezen felül magánvállalkozóként tudnod kell adni számlát. És igencsak javasolt, hogy biztosítást köss az iskolára is.
2020. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Plusz oktató(k) akkor kellenek majd, ha kinőtte magát a dolog, nem 4 oktatóval kell elindulni.


Marketinges? Jól nézne ki, ha minden mikrocég marketingest alkalmazna...


Könyvelő? Nem alkalmazottként, hanem havi 20-ért...


Informatikus?! Egyszer megcsinálják a weboldalt. Emailt, fb-t, instát csak tud kezelni a kérdező, ha ide írt...

2020. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Esélyed nem lesz, ha tapasztalat nélkül akarsz belemenni. Lenyomnak a "nagyok", mert erős a konkurencia.


Először menj el valahova tanulni, aztán oktatni, és utána tudsz önállósodni.

2020. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Nekem rohadekok a szomszedok.

Most ujitunk fel.

Nagy ures teret hagyok a nappalimban.

Oda johetnel kutyaiskolat tartani. Legalabb Szivnanak.


Keress privatban,ha erdekel. (nekem is van kutyam ,de az nem eleg ....)

2020. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

6/6 vagyok.


Lehetoleg minel hangosabban ugato kutyak kellenek.

2020. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Ha belvarosi lakasban tartod a sulit,a haz szmsze szerinti idoben legyen. Nalunk 8 vagy 10-ig van este.

Ne mondd ott senkinek,h kutyasuli. Egyszeruen a barataid atjonnek es kesz. Arra nincs szabaly.


!!!

2020. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Sikerült lepontozniuk. Gratulálok annak, aki szerint egy induló mikrocég teljes munkaidős marketingest, informatikust és könyvelőt alkalmaz... :D
2020. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a többi az én dolgom.
2020. jún. 17. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!