Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corso ára?

Gon99 kérdése:

Cane Corso ára?

Figyelt kérdés
üdv! a közeljövőben szeretnék Cane Corso kiskutyát vásárolni és még Kennelből sosem vásároltam kutyát az lenne a kérdésem milyen árra számíthatok egy viszonylag jó nevű kennelnél hobbi célra illetve tudnátok is kennelt ajánlani? köszönöm

2020. jún. 16. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó nevű kennelnép mindenkép 150.000 forint felett.


Kennelt ajánlani nem tudok sajnos, de egy cane corsos facebook csopiba vagy valami hasonlo temajuba biztos tudnak segiteni es ajanlani kennelt illetve tapasztalatokat is hallhatsz.

2020. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 280 000 huf-ert vettem volna ket eve,de elfogyott a kolyokkutyajuk,igy mas hasonlo fajtat vettem.
2020. jún. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 donne ***** válasza:
Az áruk nagy átlagban 150-től felfelé kezdődik, természetesen törzskönyvel, szerződéssel oltva, féregtelenítve,esetleg farokvágva, de 150ért nemhiszem hogy lehet kapni, inkább felette...Tényleg jó nevü kennelnél olyan 210-250 egy kiskutya...
2020. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!