Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan rakjam be a kutyát a...

Hogyan rakjam be a kutyát a kocsiba?

Figyelt kérdés

Ma elakartuk vinni a kutyát a dokihoz mert a füle valószinűleg bevan gyulladva.

Nincs az az Isten hogy őt kocsiba rakjuk. Sehogy sem sikerült. Raktunk a kocsiba kaját hogy hátha arra rámegy de az sem. Sehogy sem lehet betenni őt. Ráadasul tőbb mint 40kg-s kutya. Inkább abba hagytuk hogy nehogy kárt tegyen magában.

És ha sikerült is volna az út 15km és még az állatorvosi vizsgálat után is még valahogy bele kéne tenni a kocsiba.


Csak ha nem fogjuk tudni elvinni akkor sosem kigyógyulni a fülgyulladásából.



2020. jún. 17. 15:31
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Pórázzal próbáltuk de sehogy sem sikerült. Nem akartuk ráerőszokolni hogy hozzuk,toljuk ezért abba hagytuk.
2020. jún. 17. 20:34
 12/39 anonim ***** válasza:
52%
Dobd be a labdát hátha utána ugrik.
2020. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%

Ezt kölyökkortól kellett volna tanítani! Miért nem neveltétek, szoktattátok rá eddig?

Ne így hirtelen akard betenni, hanem szánj rá pár napot, hetet! Hozd be azt a lemaradást, amit korábban kellett volna megcsinálnod.

2020. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Megfogod, berakod, rácsukod az ajtót. Ha olyan rossz a kapcsolatotok, hogy képes lenne megharapni, rakj rá kosarat.

A kennel is nagyon sokat segíthet, ha abba van, út közben biztos nem fog a sofőr nyakába ugrani.


Nem a semmibe beszélek, gyakran segítek a közeli menhelyen a kutyák dokihoz juttatásában. Amikor időpont van, nincs olyan opció, hogy nem megyünk, mert nem száll be magától valamelyik. Trauma sem éri őket, a következő héten boldogan jönnek velem sétálni.

2020. jún. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Nem akarok kifogások keresni pusztán csak megkérdem hogy még is hogyan fogjam meg és rakjak be egy 40kg+ kutyát ami közben még ellenkezik és nem hagyja magát.

Jó a kapcsolatunk szóval megharapni nem fog.

2020. jún. 18. 02:16
 16/39 anonim válasza:
Szerezz valahonnan nyugtatót és azzal sikerülhet
2020. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Nyugtatot azt beadhatom neki? nem lesz semmi baja a szívének (ki tudja lehet nem birná vagy ilyesmi)
2020. júl. 17. 23:20
 18/39 A kérdező kommentje:

Lehetetlen berakni a kocsiba.

Vény nélkül kapható nyugtató van? Ha nincs akkor annyi.

Ha súlyosbodni fog a fülgyulladása nemtudom mi lesz már teljesen reménytelen vagyok. Már szinte az összes körzeti orvost kihivtam.

Egy éve van folyamatosan begyulladva a füle. KB.még hány éve maradt hátra?

2020. júl. 27. 15:57
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Es miert nem gyakoroltad vele napi tobbszor a beszallast a kocsiba? Irtak korabban jo otleteket, hogyan csinald. Egy honap alatt mar reg sikerult volna becsalogatni az autoba szerintem...na mindegy. Akkor en ugy csinalnam a helyedben, hogy elvinnem tomegkozlekedessel az orvoshoz, kozben valaki utanatok megy kocsival, es ha vizsgalat kozben boditjak, akkor utana mar ketten be fogjatok tudni rakni az autoba, hiszen kaba lesz. Ha pedig nem lesz kaba, akkor hazafele is lehet busszal menni. Szajkosarral es porazzal felviheted a buszra, csak jegyet kell neki is venni. Arra nem tudok mit mondani, hogy mennyit fog igy elni, valoszinuleg ebbe nem hal bele, viszont fajdalmai lehetnek. Nem hiszem el hogy mar egy eve nem csinaltatok semmit es hagytatok hogy igy legyen :(
2020. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Rengeteg pénzt költöttem fülmósokra. Próbáltam a kövirózsával. Plusz még amiket a körzeti állatorvosok adtak gyógyszerre. Nagyon sok mindent próbáltam amellett hogy kocsival próbáltam elvinni.

De nagyon ellenkezik és olyan erővel rázza a pórázt. Ha meg körbe ölelem hogy felemeljem akkor meg ugy ficánkol hogy nembírom el

2020. júl. 27. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!