Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire hatékony ez a szer...

Mennyire hatékony ez a szer fülgyulladás esetén?

Figyelt kérdés

Hello mindenki!

Ma elakartuk vinni a kutyámat egy rendelőbe de egyszerűen lehetetlen volt berakni az autóba.

Ezért felhívtunk egy doktort aki kijött és megnézte a fülét.

Öntött a fülébe valamilyen folyadékot majd vattáspálcikával belenyúlt.

Ekkor nagyon nyüszített és egy kicsit sikított is hozzá.

A vattán csak barna kosz volt de utána már semmilyen kosz nem jött ki.

Azt mondta hogy ő ennél már látott rosszabbat és sokkal büdösebb váladékot.

Baktériumra gyanokodott ezért baktérium ölő szert adott melynek neve Vayxyl La és ebből kell belecsepegtetni a fülébe.


(Még ezelőtt két-három honappal ezelőtt egy másik orvos Surolant adott de az nem szüntette meg a problémát.)


Már majdnem egy éve szenved fülgyulladás miatt mikor enyhébben mikor kicsit erősebben és már nagyon szeretném hogy meggyógyuljon.


Szerintetek?



2020. jún. 17. 18:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a szer sem segített.

Már kezdem feladni. Már ez volt az 5. féle szer amit próbáltunk.

És még mindig nem lehet a kocsiba ültetni. Ahogy a pórázt rárakom és a kocsi felé indulunk már akkor nagyon izgatott és nagyon ellenkezik.

Megprobáltam felemelni de nagyon nehéz és kapálózik is.


Már nemtudom hogy mit tegyek.

Nagyon félek hogy rosszabodni fog az állapota.

2020. jún. 29. 20:30
 12/14 anonim ***** válasza:

A füle mindenképpen rosszabbodik ennyi idő alatt.

Beülsz az autóba. Póráz végét fogod. Kintről egy erős ember beemeli a kutyát, bárhogy is kapálódzik. Ajtó becsuk és a kutya bent van a kocsiban.

Másik lehetőség. Szerzel egy boxot. Kutyát bepaszíroz lent a földön, majd becibáljátok az autóba a boxot kutyástól.

Nem kértél végre váladék vizsgálatot valamelyik orvostól?

2020. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem kértem mert a körzeti orvos úgy sem fog csinálni semmit.

Box 50ezer ft ami nekem drága és erre nagyon nincs most pénzem.


Marad az hogy beerőszakoljuk az autóba valahogyan.

2020. jún. 30. 01:23
 14/14 A kérdező kommentje:

Már lassan egy éve hogy észleltem az első tüneteket rajta.

Akkor még azt hittem hogy a körzeti dokik is simán elbánnak a fülgyulladásával de már nagyon bánom hogy sorra váltottam őket és nem vittem el városba egy állatrendelőbe. :(

Nagyon restellem ezt és nagyon bízom benne hogy még annyira nem késő elvinni oda ahol remélhetőleg műtét nélkül, fülcseppekkel meglehet oldani a problémát!

2020. jún. 30. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!