Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadott kutyát beadnád...

Örökbefogadott kutyát beadnád panzióba?

Figyelt kérdés
Nem így terveztük, mégis befogadtunk egy kutyát. Viszont nyárra már le van foglalva a szállás, ahová nem jöhet kutya (szálloda). Van egy jó panzió, beszoktatnánk előtte a kutyát, vajon egy hetet kibír így? Most úgy követ bennünket, mint az árnyék, mindig ott van, ahol mi.

2020. jún. 26. 14:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek olyan panziót, ahol nem kennelekben tartják a kutyákat, hanem egy nagy udvaron lehet a többiekkel (ez persze csak akkor működik, ha a kutyád jól szocializált), a panzióztató pedig egész nap tesz-vesz körülöttük. Vannak helyek, ahol még a házba is bemehet a kutya és direkt kis létszámmal foglalkoznak. Ha sikerül egy ilyet találni, lehet, hogy egyáltalán nem is fogja megviselni a távollétetek.
2020. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

miért lettem lepontozva? én tanácsoltam, hogy kellene 1-2 próbaéjszaka. a kutyának igenis tudnia kell, hogy vissza fognak menni érte..


Én is hagytam már hiperszuper kutyabarát helyen, szerető, gondoskodó kezekben, mégis meg volt makkanva egy hét után, amikor mentem érte.

2020. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Elozo kutyam belebetegedett,hogy nelkule mentem nyaralni es anyamnal hagytam. Vitte futni minden nap,lefoglalta,de a lelkevel nem tudott mit tenni. Azota meghalt szegeny. Megfogadtam,h minden nyaralasomra viszem a mostani kutyam. Az elozovel is voltunk sokazor vonattal Olaszorszagban,Bulgariaban es Horvatorszagban. Tetszett neki,semmiben nem tett kart,pedig strandolasra fonn hagytuk az apartmanban.
2020. jún. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én mentettem jól elvolt a szüleimmel, amikor nem tudtam valahova vinni, panzióba is olyan helyre adnám, akikkel jól érzi magát, ő nem depizik az egyedülléttől, tudja, hogy a gazdi visszajön érte.
2020. jún. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nyaraltok, ott nincs kutya panzió? Együtt utaznátok és csak estére kellene beadni úgy. Reggel meg már találkoznátok is.
2020. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
19%
Szallodafoglalast meg siman lemodhatjatok es ujratervezgetitek a nyarat a kutyaval.
2020. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!