Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kijött a kutya szeme. Mennyi...

Kijött a kutya szeme. Mennyi idő amíg leszárad?

Figyelt kérdés
Rögtön elvittem állatorvoshoz, de azt mondta még nem tud csinálni vele semmit. Mert még le kell száradjon,csak utána tudja leműteni. De mennyi idő míg leszárad? Már nem bírtam megkérdezni olyan sokkot kaptam. Borzasztó látvány.

#szem #baleset #kezelés #gyógyulási idő #Kiesett szem #Szemgolyó leszáradása
2020. jún. 28. 11:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
Sürgősen másik állatorvos. Téged csúnyán megvezetett egy kókler. Azért akadtam ki, mert hasonlót végigcsináltam a palotapincsimmel, de ott nem tökölt meg hárított az orvos, két órára a sérülésre már műtötték. Seb szintén volt. Ha elvérezhet a kutya, akkor minimális külső hatástól is elvérezhet, tehát ha picit megüti azt a környéket. Normális állatorvos NEM hajtja el ilyen indokkal a kutyát, basszus.
2020. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

Voltaképp egy nagy, nyílt seb van a kutyád fején, ami bármikor elmérgesedhet, de elég az is ha megnyomódik és vérzik.

Nem vagyok orvos, de felelős gazdi, és mivel tudom milyen "jó" állatorvosok vannak mostanság, biztos elvinném másikhoz is. Lehet igaza van, de legalább kérd ki más véleményét is.

Az egyik állatorvos konkrétan kinyírta a tengerimalacomat a hülye tanácsaival...

2020. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
4%
😂😂🤣🤣
2020. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%
Nekem gyerekkoromban a palotapincsink szeme is kifordult, leesett a teraszról :( Azonnal elvittük kórházba, és meg is műtötték, azonnal ellátták. Borzasztó fájdalma volt, el sem tudom képzelni, hogy a kutyádat miért nem kezelik. Vidd el máshova!
2020. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó vagyok: még annyi, hogy pedig az éjszaka közepén voltunk majdnem..
2020. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
40%
Úgy látom.lepontozás jár azért ha nem hazudik az ember. Gratula. Remélem a kutyát azóta már látta másik állatorvos az ügyeleten.
2020. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
37%
igen, nekem is feltűnt..
2020. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
42%

Azért ti is jók vagytok, fénykép nélkül diagnózist, kezelés állapítotok meg.


Aki meg fényképet kért, azt nullára pontoztátok.

Nem, nem perverzióból kértem.


Egy szem-előesésnek többféle változata és szövődménye lehet.


Látatlanban egyből leminősítettétek az állatorvost, de még a gazdát is.

2020. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem is tudom miért... " majd műtik ha leszáradt a szeme"
2020. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%

Ezt a kamut


Ja, majd műtik, ha leszáradt, esetleg ha már a legyek is beköpték és teljesen elfertőződött. Lehet még akkor is rávárnak, hátha majd a varjak kiszedik és műteni se kell... Édes istenem

2020. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!