Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy bullterriert,...

Szeretnék egy bullterriert, de anyámék nem engedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyámék azt hiszik, hogy egy vadállat ez a kutya, meg hogy nem hozol ide egy korcsot...az a korcs,amit ők hoztak ide a menhelyről! Ráadásul nem is ők fizetnék, hanem én! Csináljam azt, hogy letutizok egyet telefonon, elmegyek, megveszem és otthon kész tények elé állítom őket?
2010. aug. 2. 01:21
 1/7 anonim válasza:
Vegyél egyet,majd etesd meg a kutyát a szülőkkel
2010. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár évet amíg saját házad lesz amit a saját megkeresett pénzedből tartasz fent és ott olyan kutyát tartasz amilyet akarsz. Addig szerintem vegyél vissza.
2010. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ismerősöd akinek bullja van? Elvihetnétek szüleidhez, had nézzék meg, hogy nem is vad. Páromnak van egy 4 éves szuka bull terrierje, és mikor én megvettem a spánielemet,aki ugye kölyök volt még, olyan szépen eljátszottak, a szüleim se hitték el.Aztán látták a maguk szemével és megbékéltek ezzel a fajtával. Ismertesd őket meg vele, pl neten mutass nekik cikkeket képeket :)
2010. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Öld meg a szülediet és vegyél a pénzből egy bullterriert.
2010. aug. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Tűrj. Ez van. Majd ha nem laksz már velük, olyan kutyát veszel, amilyen jólesik. Egyelőre ők diktálnak.
2010. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vidd vissza a menhelyre azt a szerncsétlen kutyát.Hogy lehet így beszélni egy kutyáról?Képzelem mennyire szeretheted..


Egyébként ha örörkbe fogadnátok a bullterrrier mentőktől az talán meghatná a szüleidet,mivel gondolom a menhelyes keveréket is ők akarták.

2010. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tudom mi bajod van a menhelyes kutyákkal!

szerintem te csak menözni akarsz hogy ilyen kutyád van!!

a szüleidnek van igaza

2010. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!