Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik bullterriert válasszam?

Melyik bullterriert válasszam?

Figyelt kérdés

Hetek óta bújom az internetet, és találtam két potenciális lehetőséget.

A véleményetekre lennék kíváncsi!


1. [link] Tenyésszemlés, törzskönyves szülőktől.


2. [link] Ez pedig a Zemplén fighter kennel...


2011. ápr. 1. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom Nekem a 2. szimpatikusabb lenne..De Neked kell végül dönteni :)
2011. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2. ra szavazok:)
2011. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tyler913 ***** válasza:
100%
Szerintem is a 2.Dragabb,de megbizhatobbnak nez ki.Azert biztos ami biztos,erdeklodj utana.
2011. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is bull terrier vásárlás előtt állok, én a 2-ikat ajánlom, chip, tk, szűrések miatt, igaz nekem nem tettszenek a zempléni fighter kennel kutyái de ez csak az én véleményem én amúgyis nagyon válogatós vagyok :), de ígyis jobb mint az első hiszen ott csak a szűlők tk-sek.
2011. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elso szaporito, 40.000-ert nem kapsz tk-s bull terriert. Es a hirdetesben sem szerepel se tk, se kennelnev.

Ugyhogy masodik.

2011. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelműen a 2.
2011. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 1. 20:10
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ hogy állsz anyagilag. Én nemrég vettem mopsz kutyulit 40 ezerért, törzskönyv nélkül. Igaz, hogy láttam anyját, apját, és a gazdák házában voltam, akik igazán kedvesek voltak. Viszont sokszor olvasni, hogy rengeteg a csaló. Én úgy vagyok vele, hogy már nem is érdekelne, ha egy keveréket vettem volna ennyi pénzért mert imádjuk. Viszont ha majd valamikor kutyaválasztás elé kerülök újra inkább menhelyeset választok majd. Szegények. :(
2011. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a második.

Az első csak egy féregtelenítést írt. Hát több mint az abszolút semmi, de még mindig nagyon kevés.


De második tényleg jó lehet.

2011. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Francesca_ ***** válasza:
biztos van 3. lehetőség is. ha a2 közül kell választani akkor a 2. de a fotók alapján egyik szülőt se mondanám szépnek. Nézz még körül a bullterrier.lap.hu oldalon! ajánlom figyelmebe a Cosmopolitan, Thunderbolts, Del dolcezza, Gigantic giant kenneleket
2011. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!