Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy staffordshire...

Szeretnék egy staffordshire bullterriert. Van valakinek ilyen kutyája? Bármilyen infót szívesen fogadok róluk!

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 14:09
 1/10 anonim válasza:

Először is döntsd el melyiket.

Itt egy kis info,

A staffordshire így néz ki:

[link]

A bullterrier meg így:

[link]

2010. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rosszul tudod. Van ilyen fajta...
2010. dec. 14. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Jót is, meg rosszat is hallottam erről a kutyafajtáról. Valaki esküszik rá, hogy nagyon okos, jó kutya, valaki pedig átkozza... Egy biztos, ha győri vagy, akkor engedéllyel tarthatod ezt a kutyát, mert itt veszélyes ebnek minősítette a jegyző.

Nem tudom hol laksz, de jobb ha előtte tájékozódsz arról, hogy nálatok nem minősítették-e annak.

2010. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem mondta senki, hogy nincs ilyen fajta. :D

Csak felsorolta, hogy melyiket szeretnéd. Gondolom azt hitte, hogy keverekd a staffot és a staff bullt.

2010. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah.. most hogy nézem a képeket.. :D Az első kommentelő tényleg nincs tisztába a dologgal. :D:D:D
2010. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ő rá gondolt!


14:48 és 14:49es voltam.

2010. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A staffordshire agresszív fajta, melyet kutyaviadalokra tenyésztettek ki. Közeli rokona, a pit bullterrier közel 500 városból ki lett tiltva. (USÁBÓL!!!) Nem ajánlom. Persze, ha nagyon elővigyázatos vagy, nem teszel hirtelen mozdulatokat, akár szelíd eb is válhat belőle.
2010. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hmmm... Tényleg rosszul tudtam, én kérek elnézést!

Hanem most már végképp nem értem, hogy mi a különbség a staffordshire terrier, és staffordshire bullterrier között.

El tudja nekem magyarázni ezt valaki?


Amúgy nem hiszem hogy olyan húde veszélyes lenne ha nem úgy nevelik. Egyik exemnek volt ...hasonló kutyája (már nem merek konkrét fajtát írni) soha annál barátságosabb állatot nem ismertem. Inkább arra volt nehéz ránevelni, hogy ne fogadja el bárkitől a mérgezett virslit, és ne üdvözölje farkcsóválva a betörőt. Persze most már ebben sem vagyok teljesen biztos... Lehet hogy csak álmodtam?

2010. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a staffordshire bullterrier sokkal másabb, mint a staffik.


[link]


Itt van róla egy kis infó. Nem ismerem annyira a fajtát, de szerintem hozzá is erőskezű gazda kell.


[link]


Ezen az oldalon jóval több infó van, meg bal oldalon a kennelek. Egyébként sok boldogsáhot hozzá, ha lesz egy ilyen kutyád :D

2010. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én ismerek egy tenyésztőt, akitől több IPO vizsgás, illetve súlyhúzó bajnok staffbull került ki. jópofa kiskutyák, mokány, energikus, nekem nagyon tetszenek.

amúgy pont van egy kiskutyája a hölgynek, aki leinformálható helyre, szerető gazdit keres.

2010. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!