Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék, hogy a 7 éves...

Mit tehetnék, hogy a 7 éves labradorom megszeresse a vizet?

Figyelt kérdés

Tudomásom szerint a labik különösen szeretnek pancsolni, az enyém viszont, esetleg néha belehempereg egy pocsolyába, de például amikor locsolom a pázsitot, úgy menekül, mintha mérget locsolnék :D próbáltam már úgy időről időre lespriccelni kisebb mennyiségű vízzel, de mindig elszaladt, úgyhogy ezt nem is erőltettem tovább.

Vaagy, lehet csupán az a baja, hogy túl hideg neki a víz, tekintve, hogy fürdetésnél (ami picit langyosabb vízzel történik) nyugodt szokott lenni?


2020. júl. 2. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanez a gondom a kutyáimmal.Mindenképpen langyos vízzel csináld. Én ilyen fújófejet használok vagy mi a neve... Így csak a vízpermet éri őt, közben simogasd, masszírozd h nyugodt legyen.

Ha látod h nyugodtan viseli adj neki jutalomfalatot.

2020. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém szeret pancsolni meg úszni, de azt utálja ha le van fröcskölve, menekül előle.

Szerintem a tiéd is jobban viselné az álló vizet.

2020. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!