Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen juti falit vegyek a...

Milyen juti falit vegyek a pincsimnek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Töpörtyűt
2020. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Fressnapf-ban lehet kapni ilyen puha csont alakú apró jutifalatot. (kicsi vödrös)

Mi kölyökkutyának azt használjuk.

2020. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire kell, tréningre puha, kicsi, könnyen lenyelhető jutalomfalattal érdemes készülni, rágcsának, unaloműzőnek lehet kapni egy csomó szárított cuccot, ami több időre leköti a kutyát.

Rengeteg félét lehet kapni, én a természetesebb dolgok híve vagyok, ezért inkább barfos boltokban vásárolok jutit is, tréningre a barfshopos meat&treat ( [link] vált be, illetve a különböző szárított falatok ( [link] rágcsának pedig nyúlfület, szárított gégét, zöldpacalt szoktam venni, ezek olyanok, amikkel egy pincsi is elbír. Viszont a barfos jutifalatoknak elég borsos az ára, ezért gyakran készítek én is itthon jutifalatot, általában birka vagy marha tüdőből (egyszer volt kecske is, de az iszonyatosan büdös volt :D), apróra kockázom félig fagyos állapotban (kiengedve a nyers tüdőt nagyon macerás vágni) és a sütőben 80 fokon kiszárítom úgy, hogy ne legyen kőkemény, kb. 2-3 órát, így jó marad az állaga jutalmazásra is.

Aki nem ragaszkodik a természetes dolgokhoz, azoknak viszont tényleg nagyon széles a választék, bármi jó lehet, ha a kutya gyomra bírja.

Egyébként tréningre még ha nagyon nincs időm a carnilove soft jutalomfalatjait is szoktam használni, az még az a minőség, amit az én érzékenyebb gyomrú kutyám is tud enni úgy, hogy másnap ne legyen belőle csúnya hasmenés.

2020. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!