Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Étrend változástol mehet a...

Étrend változástol mehet a kutya hasa?

Figyelt kérdés
Van egy fel éves bichon Havanesem. Németországba utaztunk múlt heten, es nem hoztam neki otthonrol ételt, csak amennyi az útra kellett, azóta itt veszem. Ugyanugy minőségi konzervet kap, viszont otthon 1fajtat kapott folyamatosan, elég valogatos es egyet talaltunk amit jóízűen megeszik. Itt ugye nem talaltam olyat. Minőségi junior konzervet vettem neki itt is, de folyamatosan megy a hasa. Hoztam neki hasmenesre ásványi takarmányt, azt adom neki miota itt vagyunk, de nem segít, pedig otthon ez mindig megoldotta az ilyesfajta problémáinkat. Valakinek van ilyen tapasztalata? Hogy esetleg az okozza a gondot, hogy másfajta tápot kap? Van erre bármi megoldás? azon kívül, hogy legkozelebb hozzak neki:( meg 3 hétig itt vagyunk. Előre is koszonom a segitseget !🥰
2020. júl. 6. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, mehet a hasa tápváltástól. Vegyél egy minőségi száraztápot és azt add neki, mást semmit.
2020. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom szepen 😀
2020. júl. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!