Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor mivan? :O

Most akkor mivan? :O

Figyelt kérdés
Multkor dörgött az ég és a kutyám megijedt és elbujt a 2 párna közé. már máskor is dörgött és nem ijedt meg ennyire... és remeg is (ma vettem észre de már tegnap is remegett kicsit.. a dörgés mult közepén volt) és a lába is fáj neki. illetve a gerince. irt fel ma az orvos neki gerinc erősitőt. azért mert tul sokat ugrál(az ágyra ), és nyüszit is néha ha hozzáérek, simogatom. most akkor a dögés miatt ilyen vagy a lába miatt? remélem nem kapott sokott a dörgés miatt !!! kistestü kutya. fajtiszta. bocsi a sok hibáért csak siettem!
2010. aug. 2. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egészsége miatt nyűgöseb a természeti viszonyokra. Azért nem igényli a simogatást, mert fáj neki. Adj neki erősítőt és ha nem javul vidd el megint az orvoshoz.
2010. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez két különálló dolog. Ha legközelebb vihar lesz (úgy hallottam hét közepén lehet eső), akkor legyél nagyon nyugodt és ne nyugtatgasd a kutyát, ne is foglalkozz vele! Akkor látni fogja hogy nincs mitől félnie, mert te sem félsz. Az ágyra meg amúgysem jó dolog felengedni szerintem, jobb ha saját helye van, ez erősíti a rangsort.

A másikban meg hallgass az orvosra. Ha nem lesz jobb akkor menj vissza vagy másik orvoshoz.

2010. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. már megnyugodott és nem remeg:)
2010. aug. 2. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon nyügös,ne vedd fel sajnos van ilyen
2010. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
természeti vinyonyok nem jók neki
2010. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nehezen türi őket
2010. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az a gerincerősítő? Volt röntgen? ott állapították meg, hogy a gerincével van a baj?
2010. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kitapogatta az orvos. és érzett ott valamit. nem volt röntgenen(az állatkórházba vittük el)
2010. aug. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!