Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivan akkor ha a kutyámnak...

Mivan akkor ha a kutyámnak nincs párja 2 éve?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mi lenne? Nem értem ezt a kérdést...
2010. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt úgy érted, hogy nincs párosítva?! Mert akkor semmi... a miénknek 7 éve nincs... (: néha álterhes szegény, de párosítanánk, csak nincs hova tenni a kölyköket...
2010. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

22:29! ha "néha" álvemhes, akkor mielőbb ivartalanítani kell! A többedszer is előforduló álvemhesség megnöveli a gennyes méhgyulladás kockázatát. Ezen az ellés !NEM! segít, csak az ivartalanítás!!!


A kérdezőnek: hogy érted a párt? Barátként, játszópajtásként, vagy párosodásra.

Ha akarsz neki egy társat: jó lehet a döntés, ha van elég időd, türelmed foglalkozni vele, és elég pénzed eltartani egy második kutyát.

Ha pároztatásra: értelmetlen dolog, semmi szüksége rá. Sem fizikailag, sem lelkileg. Így is van MÁSFÉL MILLIÓ gazdátlan kutya az országban. Egy csepp kölyökkutyával sem kell több már a menhelyeknek és a sintértelepeknek.

2010. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Negyven napig esni fog, ha a Szaturnusz állása is kedvező.
2010. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A kutyának nincs szüksége párra, mert nem tud szerelmes lenni, csak az ösztönei vezérlik. Ezért keres párt a megfelelő időben! Pedig nem biztos hogy jó neki amikor szökés közben felnyársalja magát vagy pl úgyis éhenhalnak a kölykei mert kóborkutya... A kutyákat ilyen nem érdekli innen is tudni, hogy NEM érzelemből csinálják, hanem mert muszáj nekik!

csak pajtásra gondolsz akkor vegyél mégegy kutyát HA van rá dupla időd, engergiád, pénzed, helyed stb. A másik kutya nem fog helyettesíteni téged! Neked duplaannyit kell foglalkoznod velük! A kutyának ma az ember a legfontosabb társa. De szerintem az is megteszi ha elviszed sétálni vagy kutyaiskolába ott lehet sok barátja!

Csak NE szaporíts kérlek, mert tele van a menhely kutyákkal, sőt fajtatisztákkal!

Annak meg akinek a kutyája szokott álvemhes lenni, üzenem hogy kapzsi állatkínzók, hogy ennyi pénz sajnálnak egy műtétre, inkább majd megsíratják ha belepusztul a méhgyulladásba és ráfogják hogy azért volt mert tápot evett, vagy mert megtanították ülni... -.-'

2010. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak soha se volt párja
2010. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Halleluja! Remélem ez így is marad. A kutyáknak játszótársra van szükségük+gazdira. Egyébre nem. Ők nem szerelmesek, nem szeretnének anyák lenni ésatöbbi...Van egy fajfenntartó ösztönük - amit az emberek félreértelmeznek -, ami a városi élet mellett teljesen felesleges, ráadásul rontja a kutya életkörülményeit. Amúgyis is lelkiismeretlen dolog otthon szedett-vedett almokat lehozni, miközben másfél millió hasonló körülmények közül származó gazdátlan kutya várja a csodát az országban. A legjobb, amit tehetsz a kutyád, magad és a többi kóbor állat érdekében, a sajátok ivartalanítása. Remélem ezzel az eszmefuttatásommal nem ugrottam túl magasra, bár előttem már páran ugyanezt javasolták, csak máshogy.
2010. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Az enyémnek 3 éve nincs és semmi baja.
2010. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22:29-es vagyok, és igen tudom, hogy veszélyes, mindig elvittük utána az orvoshoz! a nyulaimat viszont nem, de szerencsére nem lett bajuk hasonlo esetek után.
2010. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem utána kell, hanem egyszer ivartalanítani! Szerencsétlen nem veszed észre hogy belőled él az orvos mert mindig oda kell vinned?
2010. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!