Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha támadni...

Mit csináljak ha támadni akarja az embereket, kisbabákat az utcán? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Sétáltunk és nagyon buta volt, most nem volt nálam jutalomfalat, mert egyébként mindig odajön ha hívom...


Most le se szart, jöttek kisgyerekkel, kis totyogós, max 2 éves és röhögött rá a kisgyerek meg a szülei is, hogy jaj nézd a kiskutyust....


A kutyám meg mint egy agresszív állat támadni akarta őket, a pórázon nem tudtam már tartani biztonságosan, le kellett guggolnom "belemarni" combjába, hogy kizökkentsem, de akkor se hagyta abba...



:(


Nem értem.... 11 hónapos, ivartalanítva lett 6 hónapos korában, szóval nem értem... Hormonok lehetnek, ha így bedurvul néha??? Néha bent is bekapcsol, rájön az 5 perc és agresszíven akar játszani, tépi a ruhánkat, hajunkat....


Nevelve van folyamatosan, de ehhez nem tudunk hozzászólni :(


2020. júl. 10. 21:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tacskó és velünk otthon olyan mint egy kisbaba, nem morog, ha kaja közben belenyúlunk a táljába, vagy elvesszük, simán hagyja
2020. júl. 10. 21:15
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Jobban meg kell nevelni. Jutalom falatok nélkül is kéne rád figyelnie.

Milyen fajta?

2020. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
szájkosár akkor! ez nem játék
2020. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké, szájkosár, de én magát a problémát akarom megoldani, szerintem attól még ugyan úgy ugatna.... :(
2020. júl. 10. 21:23
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
nyilván , de addig aíg fennáll. kutyasuli?
2020. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tacskó, 7 kg , szóval meg tudom tartani, csak úgy értettem, hogy "normális"-an nem tudtam megtartani, mert a pórázon tekeregett, azért kellett guggolvafognom, hogy annyira ne tekeregjen
2020. júl. 10. 21:24
 7/14 A kérdező kommentje:
Kutyasuliba járunk, de most egészségügyi okok miatt nem tudom elvinni,szerintem 1 hónap még kiesik. Ott amugy normális szokott lenni, néha a kutyákhoz akar menni izgatottan, de semmi különös. Csinálja az akadálypályákat, feladatokat.
2020. júl. 10. 21:25
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Honnan van a kutyus?


Van egy olyan érzésem ez idegrendszeri probléma lesz. Elég fura, hogy random kapcsol és agresszív lesz főleg, hogy alapból normális.

2020. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Befogadott kutyus...


Ha otthon vagyunk és rájön az ilyen ugatva játszás és harapdálás , akkor általában fáradt = beküldjük a helyére ilyenkor és egyből beájul... nem értem

2020. júl. 10. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Kutyasuliban elmagyarazzak jopenzert,h a sorrendisegi szabalyokat be kell tartani. Akkor nem fog igy viselkedni.
2020. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!