Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha támadni...

Mit csináljak ha támadni akarja az embereket, kisbabákat az utcán? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Sétáltunk és nagyon buta volt, most nem volt nálam jutalomfalat, mert egyébként mindig odajön ha hívom...


Most le se szart, jöttek kisgyerekkel, kis totyogós, max 2 éves és röhögött rá a kisgyerek meg a szülei is, hogy jaj nézd a kiskutyust....


A kutyám meg mint egy agresszív állat támadni akarta őket, a pórázon nem tudtam már tartani biztonságosan, le kellett guggolnom "belemarni" combjába, hogy kizökkentsem, de akkor se hagyta abba...



:(


Nem értem.... 11 hónapos, ivartalanítva lett 6 hónapos korában, szóval nem értem... Hormonok lehetnek, ha így bedurvul néha??? Néha bent is bekapcsol, rájön az 5 perc és agresszíven akar játszani, tépi a ruhánkat, hajunkat....


Nevelve van folyamatosan, de ehhez nem tudunk hozzászólni :(


2020. júl. 10. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

[link]


Ez sajnos ingyen van,de mukodik. Minden kutyan!!

2020. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Szoktasd le a jutalomfalatról sürgősen! Először csak kezdd el ritkábban adni, több feladatot kelljen megcsinálnia érte. Aztán kezdd el fokozatosan inkább játékra cserélni, majd azt is egyre kevesebbszer. A cél, hogy beérje egy “igen”-nel. Csak addig használj jutalomfalatot, amíg új dolgot tanítasz neki.

+ Ha külön jutalomfalatja van, akkor válts a száraztápjára, amit amúgy is minden nap kap. Ez ne fokozatos, hanem drasztikus váltás legyen.

2020. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Miért van mindenki lepontozva????
2020. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ja igen, a jutalomfalat nálam = a tápjával, mert a reggelijét és a vacsoráját is séta közben kapja meg ha engedelmes.


A pontozást nem tudom, én nem szoktam se fel, se le :D

2020. júl. 11. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!