Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan? (FONTOS! , TÖBBI LENT)

Hogyan? (FONTOS! , TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Hogyan vegyem rá a szüleim h legyen 2.-ik kutyám?

Sztori:Imádom a beagle-ket(bigliket)és most találtam egy örökbefogadható beagle(bigli)kutyust itt helyben(a városban ahol lakok,nem messze töllünk) és szerintem a kutyummal jóban lennének....csak az a baj h a beagle(bigli)lány és a kutyám fiu....szerintetek?erröl a kutyrol van szo: [link]

és ez a kutyám: [link]


2010. aug. 2. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
A te jutyád milyen fajta? Mert azok a kutyák kicsik amit te szeretnél örökbefogadni
2010. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem akarják akkor sehogy. Egy kutya miért nem elég? Majd lehet amennyit akarsz ha te tartod magatokat és nem a szüleid.

És mégis mit csinálnál? Elletnéd a kutyád évente kétszer? Azt is anyádéknek kéne fizetni. És az ivartalanítást is. Tehát joguk van eldönteni.

2010. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagy te aban hogy ki fognak jönni egymásal?hisz amit hozni akarsz az 6 éves kutya. :/ gondold meg.hát nem tudom hogy vehetnéd rá a szüleid de én semm tudtam 2.-ik kutyira rá beszélni anyum.ráadásul a tied fiú éás a beagle meg lány és ha lesznek keverék kölykök mit csináltok majd a 6-8 kis kölökről fogtok gondoskodni avgy mi?esetleg ivartalanitsátok legalább az egyiket és akor már nem lesznek balesetek
2010. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nagyon ellenzik akkor nincs mit tenni. én pl nagyon könnyen rá tudnám beszélni a szüleimet,de a tiédet nem ismerem.

és am minek írtad oda mindig h (bigli)? a beagle is érthető,ha mégse akk meg egy * elég:D

2010. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
nem is biglinek ejtik xD
2010. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolj meg egy 6 éves beagle bevállalását.

Egy nagyon makacs kutya. főleg ha nem te nevelted fel.

Egyébként nekem is az van és 6 éves...:)

2010. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
bigLiii X)
2010. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bigli xD nem így ejtik :P

Amúgy meg sehogy. Ha nem akarják, akkor úgy se veszed rá őket...

Amúgy meg ivartalanítva van a beagle kutyus amit el szeretné l vinni? Ha igen, akkor ez lehetne egy érv. Hogy totál ingyen van, ivartalaníttatni sem kell. Bár attól még a betegségek, stb elleni injekciók majd, meg az etetése mind pénzbe fog kerülni. És mi van, ha nem tellne rá? Milyen az anyagi helyzetetek?

2010. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy így kell kiejteni azt, hogy beagle: bigöl :)
2010. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem tök mindegy, hogy ejtik?

Figyelj, mit gondolsz, miért akarnak hat évesen megválni ettől a kutyustól, hiszen nagyon kedves és csinos jószág...?

Valószínűleg nincs ivartalanítva. Évente kétszer el kell zárni a kan kutyustól, vagy pedig ivartalanítani kell. Az elég sokba kerül(20-30 ezer Ft). Ha még egy kölyök, fiú beagle-ről volna szó, azt olcsóbban megúszhatnátok ivartalanítási szempontból, de egy kutya tartása akkor sem olcsó mulatság.

Azt hiszem, nem is annyira nemi szempontok, hanem anyagiak miatt tiltakoznak a szüleid. Nem gondolkodtál még azon, hogy munkát vállalj, és felajánld nekik, hogy beszállsz a kutyatartás kiadásaiba? Szerintem úgy volna némi esélyed a beagle-hez jutni.

2010. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!