Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik parkokból vagy kutyafutta...

Akik parkokból vagy kutyafuttatóból nem szedik fel a kutyaürüléket a kutyájuk után, miért nem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert az IQ szintjük alacsonyabb a kutyájukénál.
2019. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert lusták.

Mert nem érdekli őket

Mert fel sem tűnik nekik, hogy szrt as kutyájuk

Mert leszrják, hogy másnak ez nem tettszik

És még ezer oka van.

2019. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert valoszinuleg otthol sem huzzak le maguk utan a wc-t.
2019. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel, hogy fertőzésforrás. Cikkeznek is róla, hogy milyen veszélyeket rejt. Nem értem, hogy ez hogy nem érdekli az ilyen embereket. Vagy úgy gondolják, hogy a parkban meg a futtatóban nem fertőz?
2019. febr. 4. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

A galambszar is fertőző.

Ha innen akarod megközelíteni s kérdést.

Lőjünk ki minden galambot a városban!

2019. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, a galambszar is fertőz, csak ők nem csinálnak ekkorát, és akkor is megvannak a fix helyeik erre a célra, nem kell állandóan a lábad elé nézni, meg a kutya orra elé (az enyém nem, de ismerek olyat, aki mesélte, hogy az ő kutyája simán feleszi...).
2019. febr. 4. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, nem volna szabad etetni a galambokat mert sokuk tbc-hordozó, az ételmaradék, kenyér stb. vonza a rágcsálókat is. Ha nem etetjük a galambokat nem fognak éhen halni, keresnek maguknak élelmet. A kutya tulajdonosok póráz nélkül futtatják ebeiket és lusták még figyelni is, hogy mikor esik ki a dédelgetett családtagjukból valami, amit ugye illik felszedni. Arra való a műanyag zacskó többek közt.
2019. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én pórázon sétáltatok, csak futtatóban kezdtem azt, hogy ott leveszem a pórázt, de azt sem mindig még, és össze is szedem, amit kipotyogtat (a pisit nem, az más), tudom a kockázatait, és nem egy emberre is veszélyes, ráadásul ha ott szárad, és idővel el is porlik, az meg bekerül a levegőbe, ezért nem értem a többi kutyást, akik ott hagyják.
2019. febr. 4. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert igénytelenek és lusták. Én gyakran szedem mások után is a kutyaxart, mert semmi kedvem belelépni.
2019. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!