Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor jönnek ki az állatvédők?

Mikor jönnek ki az állatvédők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A faluban Kiraktak egy kutyát aki eleinte félős volt,etették, meg anyakára jártak hátha meg lehet simizni, lett egy gazdálja csakhogy a kutyan nem marad meg az uvarban mert átugorja a keritést egész nap az utcán lófrál, kb párhónapja találtam egy kutyát aki kis méretűkutyus volt, egyik nap az a kutya aki egész nap kint van megtámadta, a kutyának átharapta a tüdejét, másnap meghalt. Azóta keűlt a faluba még egy kutya, és plusz még kettő akikről nem tudok semmit se lehet hogy a faluból valok lehet hogy őket is kidobták, nem tudom. Így 4 kutya járkál együtt minden hova, én félek tőlük, de jobban féltem a macskámat aki szokott kint lenni, néha átmegy a szembe szomszédba, van hogy a kert végében üldögél, az ég világon nem árt senkinek. Félek hogy a 4 kutya megfogja támadni. Ma voltam bringázni már a falun kivűl voltam elinúltak felém, majd tekertem ezerrel, nem tudom hogy viselkenek akkor ha nincs ott a gazdája.

Nem tudom mit tegyek, nagyon görény vagyok ha kihívom az állatvédőket, vagy ők egyáltalán tesznek valamit? Fizetni kell azért hoogy kijöjjenek?


2020. júl. 16. 15:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon hezitálok, nem akarok konfliktust senkivel sem. Szóval a helyzet h van egy kutya akit kidobott valaki, nagy nehezen befogadták, viszont a kutya átugorja a kerítést igy az utcara simán kimegy nem bánt senkit, csak gondolom a vele azonos nemű kutyának esik neki. Mint ahogy az en kutyámnak is nekiugrott. A hetekben kiraktak egy kutyát és van még 2 kutya őket messziről láttam csak kisnővésű kutyák, nm tudom h nekik vsn gazdájuk vagy nincs. Na de meg mielőtt férreértene itt valaki valamit én senki kutyáját nem akarom elvitetni!!! De nm tudom mi a szart tegyek hogyha bejönnek az udvarba, és hogyha látnak egy macskát akkor elindúlnak felé,kérdés h a macska megtud e menekűlni 4 kutya elől. Szerintem a legjobb az lenne hogy ha az én macskám menne el,olyan helyre ahol biztonságban van, bar nm tudom találok e egy ilyen helyet, de van tippem h hova mehetne a cicus. Nem akarom h az legyen h en itt miért intézkedem, meg hasonlók, úgyhogy jobb ha a macskám megy el, jobb ötletem nincs. Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 16. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!