Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet nem félni/undorodni...

Hogy lehet nem félni/undorodni a kutyáktól?

Figyelt kérdés
Rengeteg családtagomnak van kutyája, de én nem tudok nagyon létezni melletük békés állapotban. Mindig zavar, hogy nevelés ide oda az egy állat, és nem fog megváltozni teljesen, akkor se ha szépen kérik. És már támadt meg kutya, azóta ez erősödött.

2020. júl. 19. 10:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
16-os téged harapott már meg ember???
2020. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21 Nem a 16-os vagyok viszont engem már harapott meg ember gyerekként többször is, és néhány éve amikor orvosnál voltam, egy tök aranyosnak tűnő mosolygós srác odajött hozzám, elkezdett furcsán nézni rám, és elkaptam a karom a több centis körmeivel, de szerencsére mire a meglepettségtől megtudtam szólalni, az anyja már leszedte rólam, és bocsánatot kért. Tudom, hogy a gyerek beteg volt, és nem tudta mit csinál, ezért nem is haragudtam rá.

És még ezek után sem félek az emberektől.

2020. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22-es azért az elég ijesztő lehetett😂😂
2020. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Biológiailag az ember is állat, hiába kérik ki sokan kapkodva a szívükhöz.
2021. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!