Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy kutyus, aki rengeteget sír. Valószínűleg azért, mert eléggé el van hanyagolva, nem foglalkoznak vele csak dísz az udvarban. Ha elmennek a gazdik (elég gyakori eset) egyből vonyít, sír. Nekem nagyon nem pálya hajnalban erre kelni, ugyanis az ablakom alatt csinálja. Meg hát délután, este sem kellemes. Próbáltam beszélni velük, akkor hátrazárták egy kennelbe, ott kevésbé volt hangos a sírás. Nem szeretnék rosszat a kutyának, szerintetek ilyen esetben mit tudok csinálni?
2020. júl. 19. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg nem bánják e ha te is játszol, foglalkozol vele.
2020. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de arra nekem nagyon nincs időm, nehogy már én foglalkozzak más kutyájával is. Nekem is van, napi 2-3órát igényel.
2020. júl. 19. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is szeretgessed meg néha, ahogy1irta. Akkor biztos örülne neki a te kutyád is ha együtt játszhatnak másik kutyussal.
2020. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést keresd mef itt: Van olyan szolgáltatás, hogy valaki emberi áron, naponta sétáltatná délutánonként a közepes testű kutyáimat (ketten vannak)?
2020. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos dominánsabb kutyám van, nem tűri meg maga mellett a többieket. A kerítéshez is volt hogy odament és össze akartak ugrani (azóta már nem tud odamenni szerencsére). Meg tényleg úgy vagyok vele, hogy reggel 5től délután 5ig munkában vagyok, se kedvem, se erőm nincsen a szomszéd kutyájához... Úgy gondolom, hogyha valaki kutyát vállal akkor foglalkozzon is vele, nehogymár másnak kelljen...
2020. júl. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!