Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweiler és a dobermann...

A rottweiler és a dobermann két külön fajta? Vagy a rottweiler csak egy elhízott dobermann?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
#9 A németjuhásztól mind két faj elég távol áll. Roti kicsit közelebb, mert juhászkutya fajták mellett, kis részben ennek a fajnak a vérvonalát is felhasználta, a németjuhászt fajtát kitenyésztő.
2020. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

11 láttad te már egy németjuhász meg egy dobermann pofáját?

A rottweilernek teljesen nyomott a pofája, amig a másik két kutyának majdnem azonos a pofázmánya

2020. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

#12 Majdem mondtam. Hogy tiéd se ... . De szerencsére nem írtam ide.


Szubjektíven neked hasonlít.

Ez nem jelent semmit.


Németjuhász kutyákban van egy kis rotweiler vér, ami a színét és rajzolatát adhatja. Plusz munkakutya vérvonal.


Dobermannban a korcs és keverék kutyák vérénél is erősebben van jelen a rottweiler genetikája. Ja, és csak ezekből tenyésztették ki.

2020. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Dobermann és németjuhász közt egyetlen fajta kapcsolat a rotti. Dobermann nagy részt rotti genetikailag, németjuhász csekkély mértékben rokon a rottival.


A keverék, vagy inkább korcs kutyák amiket felhasználtak a rotti melledt a dobermann fajta kitenyésztéséhez is kis eséllyel voltak juhász kutya vérvonalúak.

2020. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%
Amikor két teljesen laikus, okoskodó osztja az észt egy olyan témában, Mihez semmi közük - láthatóan...
2020. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Szakértő én nem vagyok.

De rottweiler és németjuhász fajtáról is olvastam könyvet, és a kutyafajtákról is.

Tény csak olvastam róla, és wiki átfutásával a három fajta kapcsán felfrissítettem egy kicsit az olvasotak kapcsán az emlékeim.

2020. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!