Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki falusi és van kutyája,...

Aki falusi és van kutyája, sétáltatjátok, és ha igen mennyi időközönként és hová, mit szólnak ehhez a faluban, sétáltat e más is kutyát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi számít falunak? Én főváros mellett lakom, itt olyan utak vannak hogy napokig nem jár senki és a szomszédban még disznót vágnak.
2010. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 baranyi kálmanné válasza:
100%
Igen én szoktam de, nagyon sokan ki nevetnek és mondják ez is pesti.Este az udvaron is el szoktam engedi.Sajnos vidéken jelmező hogy hetekig meg vannak kötve szegény kutyák .
2010. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap sétáltatom, és magasról tojok rá, mint gondolnak az emberek, arra meg pláne, hogy mit szólnak hozzá.... végigmegyünk a falun, majd kiérünk a mezőre, ott elengedem, lemozgatom... valamikor 5-10 km-t is megyünk
2010. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De hát mindegy is hogy falu vagy nem mert itt is ugyanúgy utálják ha sétáltatom a kutyám és beszólnak és ránk uszítják a kutyáik meg minden finomság...
2010. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én családi házban lakom, külvárosban. Mostanában sétáltatom, hadd mozduljon ki, és ismerkedjen a külvilággal, más kutyákkal.
2010. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem szól senki semmit csak jóóóóól kikerülnek :P

Pedig nem bánt a kutyám csak nagy és húz nagyon, ezért azt hiszik, hogy harap :(

Én minden nap sétáltatom, de nekem nem muszáj az utcán végigmenni szerencsére. Ahogy a kerten kilépek el is engedhetem. Rajtam kivül csak a barátnőmet láttam kutyát sétáltatni.

2010. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
49%
Nekünk egy viszonylag tágas udvarunk van, nincs megkötve a kutyus, és ha nyitva van a kapu, és mi is kint vagyunk, van, hogy kimegy szaglászni az árokpartra, de persze nem egy véremző fenevad, és ezt a szomszédok is tudják, nagyon jól "irányítható" kutya. :) Van, hogy elvisszük sétálni, meg előfordul, hogy megfuttatjuk a határban, de most már öreg is szegény, nem igényel sok mozgást. Mifelénk minden háznál van kutya, néhol 2-3-4 is éldegél, ehhez képest kevesen sétáltatják a kutyájukat, de a sétáltatókra sem néznek csúnyán, meg igazából sajnos olykor akad 1-2 kóbor kutyus is, akikhez már szintén "hozzászoktunk", meg van 1-2, akik kijárnak utcára is lévén hogy akad olyan ház, aminek kerítése sincs, de ezek a kutyák ártalmatlanok. :) Ezt nem naivitásból mondom. A veszélyesekre nagyon odafigyelnek.
2010. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran sétáltatom,elsétálunk a határig,ott szabadon engedem had szaladgáljon. Faluban utálják ha sétáltatom a kutyám,mert a többi kutya ugat,persze csak pár percig,de abba is belekötnek. Kurv@ anyáztak is már le emiatt,de nem érdekel. Fontosabb,hogy a kutyám jól érezze magát,szüksége van a mozgásra. Jó időben minden nap megyünk,ilyen szakadó esőben csak az udvarra engedem ki míg elvégzi a dolgát. Megérthetné a sok paraszt,hogy egy kutyának nem jó élete végéig egy udvarban bezárva lenni,és láncon tartva,ahogy a sok idióta csinálja. Nálam a kutya is családtag:)
2010. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is időnként kiviszem a határba és kirándulunk, megfuttatjuk, úsztatjuk, labdát dobálok neki, vagy csak bóklászunk. Nálunk még soha nem szóltak be és szerencsére csak pár ház előtt kell elmennem ahol ugatnak a kutyák míg kiérünk, remélem elviselik, nem megyünk gyakran, nem akarok súrlódást, eddig még soha nem volt semmi gond. És sajnos nálunk és félnek a kutyától, de ezzel együtt, pl. az utcavégi gyerekek ha látják h megyünk kutyával beszaladnak és a kerítés mögül üvöltenek a kutyára, idegesítik, de ha ránéz a kutya látszik hogy mennyire félnek tőle. Tök rossz hogy nincsa ki megtanítsa hogy kell bánni idegen kutyával, félnek tőle és hergelik, így maguk alatt vágják a fát, mert a mieink jól szocializáltak és rájuk se hederítenek, de ha ugyanezt megteszik a legtöbb faluban lévő kutyával és később kiszökik, tuti megharapná a gyereket mert korábban felhúzták. És nálunk csak én sétáltatok kutyát, senki más.
2010. aug. 4. 10:24
 10/10 Akiteki ***** válasza:

Nem szeretem az utcán sétáltatni a kutyámat, mert tudom, hogy nekem is rossz, mikor a kapu előtt mennek el a sétáló kutyával, az enyémek meg balhéznak a kerítésnél.

Inkább berakom a kocsiba őket, kimegyünk a határba és ott rohangálhatnak.

2010. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!