Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Ilyenkor mit kell tenni?

SOS! Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
A barátom szomszédjában van egy idegbeteg ember és kapott egy pár hetes kiskutya és bevan zárva egy faketrecbe és sir meg nyüszit+ugat és kimegy olyankor az ember rugdossa a ketrecen meg bottal üti stb.
2010. aug. 3. 19:38
1 2
 1/14 Deus88 ***** válasza:
81%

Északa csord el és vidd el vlm menhejre másnap de ezt persze ugy hogy ez ember ne vegye észre.

Persze csak ha tényleg idegbeteg és nem lehet vele beszélni.

2010. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
állatvédőket ki kell hívni
2010. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

első sorban ki az a buta ember aki ilyen embernek kiskutyát ad, vagy ha nem kapta akkor miért fogadta be?


na ez már mind egy..


szerintem valami állatvédőket kéne hivni vagy megkérdezni, hogy szügsége van e egyáltalán arra a kis jószágra, ha meg nincs el kell venni tőle..habár igy vagy úgy ez megfog történni...szerintem szóljatok az állatmentő/állatvégő szolgálatnak.

2010. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp állatvédőknek kéne szólni!!Az ilyen embernek nem való kutya!!!:@
2010. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Majd holnap ha lesz időm elmegyek barátomhoz és beszélünk vele hogy szabaduljon meg tőle (adja nekem mert én elfogadom) de előtte lefilmezzük h mit művel szegénnyel.

ésha nem adja oda feljelentjük

2010. aug. 3. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Légyszi tényleg szóljatok állatvédőknek......az ilyen esetektől kiakadok,és még csunyábbakat csinálnék az ilyen emberekkel,mint amit ő tesz a szerencsétlen állatokkal!!!
2010. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Okés holnap délután elmegyek oda és beszélünk vele... lehet holnap hazahozom ha elengedi ha nem máshogy fogom megszabaditani ..
2010. aug. 3. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A jegyző az illetékes az ilyen ügyekben. Filmezd le, mit csinál a kutyával és jegyzőnél jelentsd be. Eltilthatják az állattartástól. És tehetsz feljelentést állatkínzás miatt is, a lényeg, hogy legyen bizonyítékod.
2010. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jézus! Hogy képes egy ember ilyet tenni?? Remélem jó lesz a vége a történetnek, légyszi írd majd a fejleményeket.. ha minden kötél szakad ellopnám a kutyát tőle, persze úgy, hogy véletlenül se tudja, hogy én voltam.
2010. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma délután elmegyek és beszélünk velük.

de a barátom azt mondta h nemnagyon fogja érteni amit mondok mert kicsit bajvan a fejével stb...

meg azt is mondta h nemnagyon fogja majd odaadni a kutyát.

2010. aug. 4. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!