Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tapasztalatotok a kutya...

Mi a tapasztalatotok a kutya napközivel?

Figyelt kérdés

Kicsit nehezemre esne idegenekre hagyni napközben a kutyám. Egyrészt félek, hogy az idegeneket jobban megszereti, másrészt szeretném látni, ahogy játszik a többiekkel, hogy lássam az élményeit.

Viszont ezek elég önző gondolatok, mert így csak egyedül szenved itthon magányosan.

Féltem is, hogy esetleg bántják emberek vagy más kutyák.


Nektek hogy vált be a napközi? Hogy sikerült kialakitani a bizalmat a dolgozókkal? Ajánlanátok?


2020. aug. 3. 19:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%
#16 Remélem neked igazából azért nincsen kutyád. :D
2020. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
25%
de van Német juhász. de nem járattam iskolába meg napközibe meg minden franc. enni kap, meg kint van neki a kutyaház is. lám, nincsen semmi baja.
2020. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%
Én is minimum három órát foglalkozok a kutyámmal. Nem vagyok fanatikus és nem kezelem emberként, egyszerűen ez a hobbim. Ebbe akarom fektetni az időmet és a pénzemet.
2020. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12%
Az oké, hogy ez a hobbid, de szerinted minden embernek ez a hobbija aki tart kutyát? :D Nem. Ébredjetek fel az álomvilágból, a kutya tartók kb 70-80%-a nem foglalkozik napi több órát a kutyával.
2020. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%

A válaszokat elnézve érthető, hogy miért tart még mindig itt ez az ország a kutyatartást illetően. Hol vagyunk mi még a "hanyatló" nyugattól?


Kérdező: Én viszem a kutyámat napközibe, heti kétszer, hogy bandázzon egy jót és addig se unatkozzon otthon. Reggel alig várja, hogy bemenjen, imád ott lenni, délután meg amikor megyek érte ugrik rám, hogy most már elfáradt és jönne haza. Sikerült egy nagyon jó helyet találnunk, ahol többen figyelnek a kutyákra és mindig vannak aktív programok, az egész napot végig játsza, este már csak alszik az ágyában.

2020. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

Jujj, az enyém oviba jár még csak, most veszek napközi bérletet is ugyanott, mert nagyon tetszik.


Nekem még elég kajla kölyköm van, így mindenhova vinni kell magunkkal, a napközi reggel 7-től este 6-ig tart, így felüdülés néha leadni valahova úgy, hogy tudom hogy jó helyen van, játszik, szeret ott lenni, és fáradtan hozom haza, nem kell aggódnom érte. 30 alkalmas bérletet veszek, de heti 1-2 alkalomnál nem tervezek többet ellőni.

2020. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%
#20, ez melyik napközi, ha szabad kérdeznem? :)
2020. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%
17-es vagyok: Igen, ágyban alszik. Kutyaágyban. Mindenki más pedig a saját ágyában. Megvan neki is a saját helye, nem erőltetem rá a családomra a kutyát. Még a gyerekeknek sem engedem, hogy felvigyék az ágyba. Meg kell tanulnia, hogy vagy a matracon, vagy kint a házban alszik. Van egy nagyon profi trénerem, de éppenséggel engem oktat kutyát tanítani, nem pedig a kutyát viselkedni. Az pedig nem kötelességem, hogy napi 12 órát dolgozzak, ha 6 órányi munkával is eleget keresek.
2020. aug. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem miért válaszolgattok ennek a szerencsétlennek. Megkeseredett idióta, akinek nincs kutyája, párja, családja, de azért itt eszi a franc az állatok kategóriában, mert erre veri a 10 centis kis farkát.
2020. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
24-es: Nő vagyok.
2020. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!