Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tapasztalatotok a kutya...

Mi a tapasztalatotok a kutya napközivel?

Figyelt kérdés

Kicsit nehezemre esne idegenekre hagyni napközben a kutyám. Egyrészt félek, hogy az idegeneket jobban megszereti, másrészt szeretném látni, ahogy játszik a többiekkel, hogy lássam az élményeit.

Viszont ezek elég önző gondolatok, mert így csak egyedül szenved itthon magányosan.

Féltem is, hogy esetleg bántják emberek vagy más kutyák.


Nektek hogy vált be a napközi? Hogy sikerült kialakitani a bizalmat a dolgozókkal? Ajánlanátok?


2020. aug. 3. 19:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne gáz ahogy viselkedsz. 🤔🙄
2020. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

"Megkeseredett idióta, akinek nincs kutyája, párja, családja, de azért itt eszi a franc az állatok kategóriában, mert erre veri a 10 centis kis farkát."

:D

Komoly ember lehetsz, ha ilyenekkel dobálózol, mikor semmit nem tudsz rólam. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy itt vered egész nap az állatok kategóriában, mivel te is kommenteltél. :D És képzeld, én is tartok állatot, csak nem kutyát. Csak már elegem van abból, hogy az ilyen kutyások mennyibe bele vannak b*zulva a kutyájukba, pont ezért utáltam már meg a kutyákat is, pedig ők semmiről nem tehetnek, de amit az ilyen kutyatartók csinálnak az már undorító. És a kutyákat sajnos ezzel kötöm össze egyből. Egyébként meg szerintem pont az lehet megkeseredett ember, akinek nincs jobb dolga mint napi 4 órát kutyázni.

2020. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%

22-es: Szerintem azt rám írták

13-as 18-as és 20-as

Azóta töröltek néhány kommentet, így megváltoztak a számozások.

2020. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
79%

Eleged van, ezért csak itt vered a nyálad egész nap és megmondóembernek képzeled magad, hogy majd te jól kioktatsz mindenkit. Ilyenkor meg elégedetten hátradőlsz a kis fotelban és nyugtázod, hogy most jól kiosztottál mindenkit. :D


Nyugi, a legtöbb ember meg a hozzád hasonlókat utálja és nem csak azért, ahogy a kutyákhoz állsz. Az életben is egy hasonló antipatikus gyökér lehetsz.


Egyébként igen, gyakran járok fel, mert szívesen segítek amiben tudok, más kategóriában is.

2020. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
21%
Mondom én, hogy idióták a kutyások :D És itt nem a normális kutyatartókra gondolok, hanem az ilyen megszállott kutyásokra. Már egyből antipatikus gyökér vagyok, mert szerintem nem normális, hogy valakinek nincs jobb dolga mint napi 4 órát kutyázni, ennél azért boldogabb életem van. :D És nem, nem utálnak, hidd el. Maximum a kutyás kategóriában, de mindenhol máshol kiröhögnének, hogy ki az aki ennyit foglalkozik egy kutyával naponta. Csak ebben a kategóriában léteznek ilyenek.
2020. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%

Összekevered a felelősségteljes kutyatartást/állattartást a fanatizmussal. Ma már minden gyökér tarthat állatot, ahogy gyereket is nevelhet. Neked már az is beteges, ha valaki kutyát sétáltat vagy beadatja a kötelező oltásokat. Kissé megszállotja vagy a témának annak ellenére, hogy lenézed a kutyatartókat. Van egy pszichológus ismerősöm, ha gondolod...😜

Szerintem még könyvet is tudna rólad írni. Viszont meguntam a vitázást a semmiről, ennyi erővel sakkozhatnék egy lóval is. Elfogadtam, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban és csak remélni merem, hogy szaporodni nem fogsz. További szép napot! :D

2020. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy idióta vagyok, de akkor a többi idióta tapasztalatát szeretném kikérni :)

Az, hogy közlöd, mennyire idióták vagyunk, teljesen felesleges. Nem leszek tőle kevésbé idióta, nem változik semmi, csak veszekedhetsz egyet.


Én szeretem a kutyámat, azért vettem, hogy játsszak vele, tanítsak neki trükköket, simogassam, hétvégén elvigyem új helyekre, úszni, meg futni. Van sok játéka, amiket kaptunk vagy vettünk neki. És sajnálom őt, hogy egyedül van, amíg dolgozom, mert rosszul érzi magát addig. És ő tőlem függ, én vállaltam felelősséget érte, és nekem nem fér bele, hogy szenvedjen, ha nem muszáj.

A kutya napközik léteznek, ez nem egyedi igény. A kérdés nem arról szólt, hogy hülyeség - e a kutya napközi, hanem arról, hogy a többi olyan idióta mint én, hogy tudott megbízni azokban az idiótákban, akiknek az a munkájuk, hogy kutyákra vigyáznak.

Te, mint felsőbbrendű lény, nem vagy érintett ebben a kérdésben.

De köszönjük, hogy megpróbáltál jó útra téríteni minket.

2020. aug. 4. 11:43
 28/31 anonim ***** válasza:
30%

"Viszont meguntam a vitázást a semmiről"


Neked ez vitázás volt? :D Én írtam, hogy mit gondolok az ilyen kutyásokról, de te meg full eltérsz ettől minden válaszban, és nekiállsz személyeskedni, mint valami óvodás idióta, pedig le merem fogadni, hogy sikeresebb életem lehet mint neked, ha már ennyire személyeskedést akarsz :D Pont azért, mert nem napi 4 órát a kutyámmal töltök, hanem hasznos dolgokra fordítom, amivel fejlesztem önmagam, amiben eredményeket érek el, stb. És nem, nem tartom betegesnek, ha egy kutya megkapja a kellő oltásokat stb, tesóm is tart kutyát, viszont nem viszi túlzásba. Nem lóg rajta napi 4-5 órákat, csak pont annyit mint egy átlag kutyatartó.

2020. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

13,18,20 és 23-as vagyok


Az első kutyám, egy Golden Retriever járt kutya napközibe. Nagyon élvezte, de ettől függetlenül pontosan tudta, hogy ki a gazdája és hol az otthona. Igaz, hogy nem láttam, de nekem például mindig elmesélték, hogy “nagy barátok lettek az xy kutyával”, meg hogy “ma hallottuk először ugatni”.

Így látatlanban érthető, hogy nehezen bíznád rájuk a kutyádat, de ha normális hely biztosan megengedik hogy körülnézz és feltedd a kérdéseidet. Egy ilyen beszélgetés biztosan sokat segít.

Ha nagyon ellene vagy a napközinek, akkor érdemes beszerezni egy interaktív játékot. Egy olyat, ami hosszú ideig lefoglalja a kutyát. Beletöltheted a reggelijét (kivéve, ha barfoztok).

2020. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

13,18,20,23,29


Egyébként 28-as ezek a számok egyre növekednek. Én 3 órát írtam, te meg mindjárt 5-nél tartasz.

2020. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!