Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érnéd el a helyemben?...

Hogy érnéd el a helyemben? Van több állatom, kinti kutyám is, de én csak egy bentit szeretnék!

Figyelt kérdés

Van 2 kinti kutyánk, 1 macskánk, de nem jöhetnek be(mert nagy kutyák) és pár egyéb kisállatunk amikkel egyéb okokból nincs mit csinálni(már öreg és sokat alszik, a másik meg nem szereti ha simogatjuk). DE én csak egy közepes vagy kisebb kutyára vágyom régóta ami be is jöhetne és én választom meg a fajtát és ténleg az enyém lenne(előbbiek nagy része közös, nem én választottam).

Hogy kezdenél bele, ha 1 éven belül(tavaszra) elterveznéd hogy megveszed a kiskutyát? A szülők sztem megpuhíthatók.

21/L


2010. aug. 4. 15:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, a síppel behívást már fél éve csinálom, de a cikkekben találtam újakat.
2010. aug. 5. 09:48
 22/24 anonim ***** válasza:
Amennyire ismerem ezeket a családokat a két nagyobb kutya be van zárva egy kenelbe és unatkozik ! Ha nem így van egyből bocsánatot kérek!de milyen fajta kutyák !Egyébként ha vinni akarod a kutyust mondjuk valahova akk csivava vagy beagle!
2010. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Hát rohadtul nem ismered a családunkat, úgy h szükség van az elnézésedre. Szabadon vannak, kirándulni, kiállításokra, kutyás programokra is járunk velük párszor egy évben és neveljük őket.

Újra az a csodás helyzet hogy olyanba szólnak bele amiről nem szól a kérdés és nem tudnak semmit.

2010. aug. 11. 15:05
 24/24 anonim ***** válasza:
Csak hírtelen szeretnél egy benti kutyust az oké h még foglalkozol velük de ha meg lesz a kutya biztos nem fogsz !!!!!!!!!!!!!!!!az ilyenekre egy szó van HÜLYE
2010. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!