Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a 2hónapos...

Lesz valami baja a 2hónapos palotapincsimnek ha az állatorvos beoltja, mert nem tudom, hogy előző gazdája beoltatta-e?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.

Mienk is be lett oltva 2 parvóval, 2 kombival, mert a tenyésztő azt mondta h. beoltotta, de nem volt róla papír, így inkább beoltottuk, minthogy valami baja lszármazzon abból, hogy esetleg mégsem lett beoltva. (a tenyésztőről inkább no comment, pedig neves tenyésztő) 23/L

2010. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok.

egy 2 hónapos kutyának, 1 parvónak kéne lennie, és mostanában kéne kapnia 1 kombináltat.


A doki lehet , h.kombival akarja kezdeni az oltást, de ne engedd neki, mond h. parvót akarsz most.


Mi dokink is így akarta, aztán mondtuk, h. nem. Ha nincs meg az "építkezés" alapja, akkor nem ér semmit az egész!

2010. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaj a pincsik nagyon arik,nekem is van egy fehér 5éves,7hónapos volt amikor meg kaptam szegényt ki dobták az utcára egyedül mászkált úgy hozta a nagy bátyám.neki ezt mind be adattuk de nem is tudjuk hogy be volt-e volta.azért nem lehetett valami jó sorsa,pedig egy kis macika sok szépség versenyt meg nyert,persze nem ilyen nagyobbakat ahova kell törzs könyv ha nem ilyen simát.na mindegy szerintem nem lesz semmi baja
2010. aug. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!