Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Balatoni szabadstrandra kutya...

Balatoni szabadstrandra kutya bevihető úgy, hogy nem fürdik?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a családdal egyet a balaton parton sétálni, ha meleg van, a gyerekek meg is mártóznának. A kutyánk is jönne velünk a sétára. Arra van lehetőség, hogy amíg a többiek pancsolnak, a kutyánk velem kint a fűben elüldögél?

Vagy kutya még a part közelébe sem mehet?



2020. aug. 17. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

A balaton elég nagy. Vannak kutyabarát strandok, szóval konkretizálás nélkül nehéz a válasz.


A nem kutyabarát átlagos strandon a kutya papíron a part közelébe sem mehet, a parti sétányok előtt már kint a bevinni tilos tábla.

Ha belegondolsz, logikus: ott széltében hosszában emberek hevernek a fűben, a kutyának nem mondhatod egy hatalmas füves placcon, hogy ne pisilj, ne jelölj. Mások sem akarnak a pisis fűben heverni utána.


Az megint más kérdés, hogy az ilyen táblák sokakat nem érdekelnek, nem is egy kutyát láttunk idén (is), akár a tiltótábla mellett besétálva.

2020. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szabadstrandon szoktak fürdetni kutyát is (a Velencei tavon is), de van Balatonon kifejezetten kutyás strand is, ahol a kutty is tud úszni ha szeretne. Én inkább oda mennék a helyedben, mert a szabadstrand tele szokott lenni. A kutyásra meg fejenként 500 ft a belépő, megéri, hogy ne lihegjetek egymás nyakába.
2020. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
A keszthelyi kutyás strand az eggyik legjobb kutyás strand szerintem. Szabadstrandor láttam olyat hogy a csávó a vállan bevitt egy tacskót a vízbe. Szerintem ha csak a parton van akkor semmi baj sincs vele
2020. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Tihanyban is van egy szabadstrand, arra gondoltunk, hogy ott elmászkálnánk, beülnénk valahova ebédelni és a gyerekek pancsolnának egyet, addig én meg elüldögélnék a parton a kutyussal.
2020. aug. 17. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem, nemcsak a kutyák fürödhetnek a kutyás strandon, hanem az emberek is.
2020. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zamárdiban például az van, hogy bár kint a tiltó tábla, de amikor kevesen vannak, tehát reggel és este, akkor lehet a parton sétálni a kutyával, olyankor nem szól a rendőr sem. A strandon van kutyabarát étkezde is...
2020. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Balatonföldváron egyébként ingyenes a kutyás strand, ha nem lesztek túl messze tőle, az is jó lehet, én most ott voltam a kutyámmal. Gazdik is bemehetnek, van lépcső, rámpa, de a nádas mellett is be lehet sétálni. Nekem egyedül a WC hiányzott.
2020. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Siófokon speciel a szabad strandon simán bevittek egy kb 10-15 kgos kutyát :) Nem szólt senki. Viszont a tábla kint van,hogy kutyát a területre bevinni tilos. Szóval ha az ott lévő embereket nem is zavarja. közteres vagy rendőr büntethet ha meg lát.


Ha nem látsz tiltó táblát szerintem gond nélkül beviheted.

2020. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!