Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadnál e az utcáról kóbor...

Befogadnál e az utcáról kóbor kutyát, vagy macskát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Macskás vagyok, de nem fogadnék be. Van már kettő, és ez így tökéletes, ők szeretik egymást, egy alomra járnak, elszórakoztatják egymást ha nem vagyunk otthon. De 3 már sok lenne, nem is biztos, hogy kijönnének egymással, alapból nincs is hely a lakásban még egy alomnak, 3 macskára pedig nem hiszem, hogy elég lenne egy. Persze mindig nézegetem a menhelyek oldalait, mindig álmodozom, hogy milyen cuki lenne egy kiscica, de itt a lakásban ennyi fér bele.

Ha találnék egy rossz állapotban lévő cicát, nem hagynám ott szendvedni, de nem is tartanám meg, inkább állatvédő szervezetekre próbálnám meg első körben rábízni.

2020. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenáron, hiszen felelősséggel jár amit komolyan kell venni.

Legutóbb két fiatal testvér macskát fogadtam be mert a gazdáját idősotthonba vitték s láttam hogy ki lettek csapva utcára és azt eszik amit a közértajtóban dobnak nekik és azt issza amiben mások hamuznak.

2020. aug. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Minkettőt csípem,cicákat jobban de nem fogadnám be mert a kutyáknak új lenne meg a többi cicának is és elkergetnék

Ha nayon muszáj lene befogadnám


Bocs a helyesírásért de sietek

2020. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!