Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell kutyát lánchoz...

Hogy kell kutyát lánchoz szoktatni?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom hogy ezt nem lenne szabad. És rossz dolog. Viszont nem maradt más megoldás. (Most nem írom le mire, és hogy miért is kell ezt tenni)

A lényeg hogy CSAK RÖVID IDEIG, és min 2 méteres lánccal, csak éjszakára.


2020. aug. 23. 13:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
SEHOGY!!!!!
2020. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Legalább 4 méteres lánc legyen, de ne tedd.
2020. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
Ez illegális!
2020. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Sehogy, zárd be ehelyett.
2020. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, hiába pontozgatsz le, senki nem fog neked itt tippeket adni állatkínzásra!
2020. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%

Igazából csak annyi az egész, hogy ráteszed a nyakára. Kész. Meg van kötve. Reggel leveszed. Kész, mehet megint dolgára.

Valszeg ellenkezni fog a következő napon, dehát te vagy a gazda. Víz és árnyék mindig legyen!

2020. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Hát inkább legyen megkötve mintha nincs normál kennelje ahova be lehet biztosan rakni éjszakára. Azok akik aztmondják hogy zárja be, ki tudja mekkora a hely és mennyire levegős? Akkor inkább bírja ki az estét egy 4 méteres láncon egy kutyaházban mint valami ólba bezárva ahol nem lát nem hall senkit és meg van zavarodva
2020. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

[link]


[link]


Ha már muszáj valamely okból kifolyólag akkor kérlek nézd meg a fentieket. Nem tudom hogy kialakítható lenne-e egy 'légvezeték' / bocs nem találom a szavakat/ amin szabadon futna a lánc, akkor még nagyobb mozgástere lenne a kutyusodnak.

2020. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Rombol, esetleg szökik, vagy mi a gond hogy nem maradt más megoldás?

Nyugodtan megírhatod privátban is, de kíváncsi, hogy mit kell csinálnia ahhoz egy kutyának, hogy ne legyen más megoldás.

2020. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Én írtam, hogy zárja be. Nyilván nem kutyaólra gondoltam, ez nem is értem, hogy jut eszedbe? Hanem vagy külső kennelbe, jobb híján, de alapvetően a házra, lakásra gondoltam, ahol a gazdája is tartózkodik.
2020. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!