Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell kutyát lánchoz...

Hogy kell kutyát lánchoz szoktatni?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom hogy ezt nem lenne szabad. És rossz dolog. Viszont nem maradt más megoldás. (Most nem írom le mire, és hogy miért is kell ezt tenni)

A lényeg hogy CSAK RÖVID IDEIG, és min 2 méteres lánccal, csak éjszakára.


2020. aug. 23. 13:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%

#14 vagyok

Pont erre gyanakodtam. Az ivaros kankutyák szeretnének párzani, és mennek a nőstények után. A nagyobbak még a 2 méteres kerítést is megugorják.

Ezen szokott segíteni az ivartalanítás, mert a nemi hormonok kiürülnek, és nem akarja tovább a szukákat követni.

Ez is egy lehetséges megoldás.

2020. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenkinek a válaszokat. Egyenlőre maradok a lefárasztásnál, a kerítés megjavításánál, illetve lehet csinálok egy tágas karámot neki. Ivartalanítást nem szeretnénk.
2020. aug. 23. 16:13
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
Mégis miért??? Rengeteg betegséget megelőz!!!
2020. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%

A kutyát (ha nincs betegsége, ami miatt nem lehet) érdemes ivartalaníttatni, nem csak a szökés megelőzése végett, hanem azért is, mert egészségügyi előnyökkel jár, és az ivartalanított állatoknak átlagosan évekkel hosszabb az életük.

A kan kutyákat, csak ki kell herélni. Ez már rutinműtét, alig van kockázata.

2020. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha az ára miatt aggódsz, akkor olcsóbban kijössz az ivartalanítással mint a kennel alapanyagából
2020. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Értem, akkor lehet az lesz.

Utolsó, nem nem az ára miatt aggódok!

2020. aug. 23. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!